فهرست

بوناچیچ: این نتیجه نه به درد ما خورد و نه به درد فجر!

آی اسپورت- لوکا بوناچیچ پنجشنبه شب بعد از تساوی یک بر یک فجر شهید سپاسی شیراز و مس کرمان در کنفرانس خبری گفت: مس 5 درصد شانس بقا داشت و ما به شیراز آمدیم تا این شانس را احیا کرده و برنده از زمین خارج شویم ولی فجر بسیار مستحکم نشان داد و نهایتا نتیجه نه به درد فجر خورد و نه به درد مس.

داور بازی و اعتراض فجری ها: خب فجری‌ها شاید حق داشته باشند، صحنه‌هایی بود که معلوم نشد چه اتفاقی افتاد اما اتفاق بدتر از اینها برای مس در بازی با سپاهان افتاد که داور پنالتی را به نفع ما نگرفت، اکنون هم گفتن این موضوع نتیجه‌ای ندارد.


اعتراض هواداران مس به مدیران باشگاه : این داستان خیلی طولانی است، طی چهار سال اخیر 3 بار به تیم مس آمدم و 2 بار این تیم را نجات دادم و هر بار اشتباهات سال قبل در ابتدای لیگ تکرار شد.

آنچه شما دیدید نتیجه نبود ثبات در کادر فنی این تیم بود، شخصا متاسفم که این بار و برای سومین بار موفق به نجات مس نشدم زیرا من به این تیم و مردم کرمان بسیار علاقه‌مند هستم، اگرچه این را درک نمی‌کنم چرا آقای شهبازی که فصل گذشته تیم خوبی را در پایان فصل داشت چرا کادر فنی را تغییر داد.

اکنون زندگی ادامه دارد و گفتن این داستان که هر بار یک مربی در مس تغییر کرد و با تغییر مربی 14 بازیکن همراه با مربی آمدند و رفتند، چیزی را عوض نمی‌کند، من برای تیم فجر و سرمربی این تیم که با تجربه‌ترین مربی لیگ ایران به‌شمار می‌رود از صمیم قلب آرزوی موفقیت دارم.


     
آی اسپورت
2014-03-27 21:43:21
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر