فهرست
از امضا تا فسخ با روبین‌کازان/ معمایِ حقیقی!
از امضا تا فسخ با روبین‌کازان/ معمایِ حقیقی!

از امضا تا فسخ با روبین‌کازان/ معمایِ حقیقی!

آی اسپورت- علیرضا حقیقی؛ توسط علی دایی به فوتبال ایران معرفی شد.  سیوِ پنالتی شهریار در بازی جنجالی پرسپولیس و سایپا بود که نام او را بر سر زبان‌ها انداخت. حقیقی برای مدتی گلر سوم باشگاه بود تا سرانجام مرد اول دروازه پرسپولیس شد. خیلی ها او را شبیه به جوانی‌های عابدزاده می‌دانستند اما علیرضا، هرگز گلری ششدانگ برای پرسپولیس نبود و شاید به همین خاطر، خبر پیشنهاد روبین کازان به او، کمی غافلگیرکننده به نظر می‌رسید. او حتی در آخرین بازی برای پرسپولیس در مقطع اول، با اشتباهات‌اش در جدال با فولاد از طرف سکوها «هو» شد. سکوهایی که توقع نداشتند درخواست روبین برای امضای قرارداد با او واقعی باشد. چهار سال و یک ماه قبل، محمد رویانیان تاکید داشت که همه ستاره‌های پرسپولیس را با درآمد قرارداد حقیقی خریده است! 
علیرضا 4 سال تحت قرارداد با روبین بود و در این مدت، 3 بار قرض داده شد. حقیقی در اولین روزهای حضور در باشگاه، به این نکته اشاره کرد که حضور در فوتبال روسیه موجب فیکس شدن‌اش در جام جهانی 2014 خواهد شد. او گلر اول ایران در جام جهانی بود اما این اتفاق، ارتباط زیادی به بازی در کازان نداشت. او در باشگاه قرمزپوش فقط زمانی از روی نیمکت تکان خورد که قرار بود به کشور دیگری قرض داده شود. حقیقی دو بار به پرتغال رفت و یک بار به پرسپولیس برگشت و سرانجام قرارادش با باشگاه اهل روسیه را فسخ کرد. 
امضای قرارداد حقیقی با روبین کازان، برای اهالی فوتبال ایران یک معما بود و حالا فسخ قرارداد او نیز، جنبه‌ای معماکونه دارد. هیچکس متوجه نشده بود که چرا باشگاهی از فوتبال روسیه به این دروازه بان علاقه مند شده و حالا نیز هیچکس متوجه نمی‌شود چرا آن‌ها به همین سادگی و بدون دریافت پول، رضایتنامه او را برای بازی در باشگاه‌های دیگر صادر کرده‌اند. گلری که یک روز قرار بود آینده دروازه روبین کازان را تضمین کند، در همه این سال‌ها به جز حریف تمرینی گلر اصلی، جایگاه دیگری در این باشگاه نداشت. او حالا باید به دنبال تیمی باشد، که فرصت بازی کردن را برایش ایجاد می‌کند. 


کدخبر:9405
  ۷  
آی اسپورت
2016-01-21 16:42:46
نظر دهید

۷ نظر
-
پنجشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۴، ۱۶:۵۷
کاش روزی برسه که لنگ که جرثومه فساده از فوتبال ایران پاک بشه
-
پنجشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۴، ۱۷:۱۵
تا 5 روز دیگه می رسیم به سالگرد هفتمی پرسپولیس تو دسته 3 تهران در سال 1345، جا داهر این روز بزرگ رو به همه ی چوبله ای های فینال آسیا ندیده تبریک بگم
-
پنجشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۴، ۱۷:۵۹
این بابا استعداد کاملاً معمولی برای دروازه‌بان شدن داره ولی عجیبه که این همه توانسته پیشرفت کنه
مطلع
پنجشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۴، ۲۰:۰۸
روزی که حقیقی به کازان رفت دلیل اصلی آن بحث خرید نفت و گاز بود.مالک روبین کازان مافیای نفت و گاز است و میخواست از ایران نفت بخره.پس قراردادی 25 میلیون دلاری و صوری با حقیقی بست که یک میلیون آن سالانه به حقیقی میرسید و 4 میلیون به پرسپولیس و 20 میلیون بقیه به اسم قرارداد حقیقی اما بابت خرید نفت تحریم شده ایران پرداخت میشد. حقیقی روی سکو می تشست و یک میلیون دلار میگرفت پس قرضی رفت پرتغال و اونجا ماهی دوهزار دلار میگرفت اما مشکلی نداشت چون پولش را روس ها می دادند. حالا هم جواب معمای شما در برجام حل شده است. وقتی تحریم ها رفع شده خرید نفت بازی پیچیده و پنهانی نمی خواهد.
علیرضا
پنجشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۴، ۲۰:۱۱
جواب سئوالتون را از دکتر ظریف بپرسید. او با توافق هسته ای بساط قرارداد نفتی حقیقی را بر هم زد.
-
جمعه ۲ بهمن ۱۳۹۴، ۰۱:۰۰
جناب آقای مطلع، رقم 25 ملیون دلار به نظرتون برای معاملات نفتی رقم خیلی کمی نیست؟!! پس لطفا وقتی از این به بعد قصه میسازین ارقام قابل باور تری رو ارائه کنید...
مردم ک س خل
جمعه ۲ بهمن ۱۳۹۴، ۰۲:۰۸
مطلع خدا شفات بده فقط همین
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر