فهرست
یاوری: آقای حق وردی شب راحت سر روی بالش می گذاری؟!/ داور با سرنوشت ما بازی کرد
یاوری: آقای حق وردی شب راحت سر روی بالش می گذاری؟!/ داور با سرنوشت ما بازی کرد

یاوری: آقای حق وردی شب راحت سر روی بالش می گذاری؟!/ داور با سرنوشت ما بازی کرد

آی اسپورت- محمود یاوری پنجشنبه شب بعد از تساوی فجر شهید سپاسی و مس کرمان، در کنفرانس خبری حاضر شد و در همان ابتدا با شکایت از داور مسابقه گفت: آقای حق‌وردی همان اول دو کارت زرد داد و با این حرکت خواست از بازیکنان نسق بگیرد اما بازیکنان ما را ترساند.

برخورد توپ با دست مدافع مس کرمان در اواخر نیمه‌ی دوم، پنالتی 100 درصد بود، اگر کارشناسان این صحنه را پنالتی اعلام کنند آقای حق‌وردی باید قضاوت را کنار بگذارد، این نمی‌شود که با سرنوشت یک تیم که پانزده شانزده میلیارد تومان هزینه کرده، به‌راحتی بازی کرد.

یاوری با تاکید براینکه از نظر او حق‌وردی یکی از داوران خوب فوتبال ایران بود!، گفت: نمی‌دانم آقای حق‌وردی امشب را راحت خواهد خوابید؟ من به کمیته‌ی انضباطی موضوع را انتقال خواهم داد.

حضور استاندار فارس ابتدای بازی در میان بازیکنان فجر شهید سپاسی : ایشان آمدند اما خیلی دیر، به آقای استاندار هم گفتم آمدی جانا ولی حالا چرا!، البته قرار نیست آقای استاندار و آقای فرماندار برای ما بازی کرده و گل بزنند، حضور آنان در میان بازیکنان،‌ایجاد کننده امید است.
بهترین راه مقابله با مفاسد اجتماعی و تهاجم فرهنگی توسعه ورزش،‌خصوصا فوتبال است،‌ باور کنید سرپا ماندن و حیات تیم‌هایی نظیر فجر و برق می‌تواند جلوی بسیاری از مشکلات اخلاقی و مفاسد را سد کند.

برای باقی ماندن در لیگ شانس دارید: من به شانس اعتقادی ندارم، به شایستگی اعتقاد دارم، ما دو بازی سخت را پیش‌رو داریم و بچه‌ها شایستگی گرفتن نتیجه‌های مطلوب را دارند.

     
آی اسپورت
2014-03-27 22:58:47
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر