فهرست
جمشیدیان، کاروالیو و همه خریدهای بی ثمر استقلال
جمشیدیان، کاروالیو و همه خریدهای بی ثمر استقلال

جمشیدیان، کاروالیو و همه خریدهای بی ثمر استقلال

آی‌اسپورت‌ ـ این احمد جمشیدیان است هافبک نیمکت نشین سپاهان که پس از یک فصل کاملا متوسط به طرز عجیبی از اصفهان به تهران آمد تا در استقلال وظیفه خطیر بازیگردانی و جانشینی مجتبی جباری را برعهده بگیرد.
جمشیدیان که در فوتبال ایران به مصدومیت های متوالی معروف است در راه آهن چهره شد و پس از آن از این تیم زردپوش به سپاهان رفت. جمشیدیان در دوران حضور امیر قلعه‌نویی در سپاهان نمایش درخشانی داشت و یکی از بهترین بازیکنان سپاهان بود. این هافبک همدانی الاصل که مدتی با لقب دل پیرو در سپاهان محبوب قلوب هواداران بود به محض حضور زلاتکو کرانچار در اصفهان جای ثابت خود را در این تیم از دست داد. جمشیدیان اما پس از دو فصل نیمکت نشینی سر از استقلالی درآورد که امسال در خریدهایش بازیکنانی از این دست بسیار جذب کرد. فوتبالیست های باتجربه ای که قلعه‌نویی انتظار داشت کار را برایش دربیاورند. اما این اتفاق هرگز رخ نداد.
جمشیدیان که مدتی است مصدومیت را پشت سر گذاشته امروز در ترکیب ثابت استقلال حاضر بود و جالب اینکه آبی ها باز هم در کسب نتیجه مناسب ناموفق ماندند. البته جمشیدیان تنها بازیکن ضعیف استقلال نبود او در این رقابت رقبایی مثل مهدی نظری، کاروالیو و ... دارد که همه این چهره ها از خریدهای جدید آبی پوشان محسوب می‌ شود.
     
آی اسپورت
2014-03-27 21:50:10
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر