فهرست
دایی: تیم ملی یکی مثل مایلی‌کهن را می‌خواهد
دایی: تیم ملی یکی مثل مایلی‌کهن را می‌خواهد

دایی: تیم ملی یکی مثل مایلی‌کهن را می‌خواهد

آی اسپورت- زمانی علی دایی، محمد مایلی‌کهن را بهترین گزینه برای هدایت تیم ملی ایران می‌دانسته است! اگرچه روابط این دو در این چند وقت اخیر حسابی تیره و تار بوده و هر بار خبر مشترکی در مورد آنها شنیده شده از دادگاه و بیانیه حکایت داشته اما زمانی دایی، مربی‌اش را هم سطح با مربیان با دیسیپلین خارجی می‌دانسته.
کاپیتان سابق تیم ملی بعد از بازی تیم ملی ایران و برد مقابل گوام با 19 گل بیش از 10 سال پیش در پاسخ به این سوال خبرنگار که چه مربی‌ای را برای تیم ملی مناسب می‌داند گفت:«من معتقدم تیم ملی به یک مربی داخلی نیاز دارد که انضباط تیمی را بالا ببرد. تیم ایران به یک مدیر ایرانی احتیاج دارد که حرف اول و آخر را در تیم بزند و نظم و انضباط را در تیم حاکم کند. به نظر من یک مربی قوی داخلی در کنار تمرین دهنده خوب خارجی می تواند برای تیم ملی مفید باشد.»
فکر می کنید چنین شخصی در ایران باشد؟ آقای مایلی کهن نشان داده که در این مورد خیلی موفق است. ایشان از نظر حاکم کردن انضباط در تیم بهترین است.
فقط ایشان؟ ما مربی خوب در ایران زیاد داریم. مثل آقای حجازی که به انضباط و دیسیپلین تیمی خیلی اهمیت می دهد. تیم ایران به چنین مربیانی احتیاج دارد که دیسیپلین و انضباط در اولویت کاری آنها باشد.
کدخبر:9403
  ۲  
آی اسپورت
2016-01-21 18:26:05
نظر دهید
۲ نظر
ali
پنجشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۴، ۲۰:۳۶
فقط تو ایران که مربی که هیچ کارنامه درخشانی .و هر چی تیم گرفته سقوط کرده میان میکنن مربی...
برزو
پنجشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۴، ۲۰:۴۶
!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر