فهرست
فشردگی در صدر جدول/ قهرمان را پیش بینی کنید
فشردگی در صدر جدول/ قهرمان را پیش بینی کنید

فشردگی در صدر جدول/ قهرمان را پیش بینی کنید

آی‌اسپورت‌ ـ فاصله 3 امتیازی فولاد خوزستان و پرسپولیس در صدر جدول می‌ تواند منجر به قهرمانی فولاد در مسابقات هفته آینده لیگ بشود
فولاد که یکشنبه 17 فروردین مسابقه ای حساس م قابل استقلال برگزار می‌ کند. در صورت پیروزی در آن مسابقه و البته توقف پرسپولیس و نفت مقابل راه آهن و گسترش فولاد یک هفته زودتر به قهرمانی لیگ دست خواهد یافت.البته این اتفاقی است که احتمال رخ دادنش در جهت عکس بیشتر است چرا که پرسپولیس و نفت مسابقاتی به مراتب ساده تر از فولاد در پیش دارد. به هر حال فراموش نکنید فولاد با استقلالی بازی دارد که غرورش جریحه دار شده و البته کور سوی امیدی هم به قهرمانی دارد، تیمی که شکست امروز قلب طرفدارانش را شکست. استقلالی ها که حالا با 50 امتیاز امیدوار به معجزه هستند در صورت پیروزی در اهواز به سمت معجزه گام خواهند برداشت و البته شانس پرسپولیس را هم برای قهرمانی افزایش می‌ دهد.
استقلال در دو هفته پایانی با فولاد و تراکتورسازی مسابقه می‌ دهد و پرسپولیس با راه آهن و استقلال خوزستان که با توجه به نتیجه ضعیف امروز استقلال خوزستان و احتمال سقوط این تیم آنها در بازی پرسپولیس با تمام توان به میدان خواهند آمد.
نفت تهران هم در دو هفته پایانی با گسترش فولاد و سپاهان مسابقه می‌ دهد که البته بازی های دشواری است بخصوص بازی سپاهان که هم از جهت اعتباری و هم از جهت کسب سهمیه برای شاگردان کرانچار بسیار اهمیت دارد.
نکته جالب در این بین تیم گسترش فولاد است تیمی که در دو هفته باقیمانده با دو ضلع قهرمانی، نفت و فولاد مسابقه خواهد داد. بازی های باقیمانده مدعیان قهرمانی را یک بار دیگر مرور می‌ کنیم:
فولاد
هفته بیست و نهم ـ استقلال(میزبان)، گسترش هفته سی ام (میهمان)
پرسپولیس
هفته بیست و نهم ـ راه آهن (میزبان)، خوزستان هفته سی ام استقلال (میهمان)
نفت تهران
هفته بیست و نهم ـ گسترش فولاد (میزبان)، هفته سی ام سپاهان (میهمان)
استقلال
هفته بیست و نهم ـ فولاد (میهمان)، تراکتورسازی هفته سی ام (میزبان)
جدول لیگ را ببینید و برای اتمام لیگ پیش بینی های لازم را انجام بدهید. به نظر شما کدام تیم قهرمان لیگ برتر خواهد بود؟
     
آی اسپورت
2014-03-27 22:59:31
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر