فهرست
یحیی؛ چهره برتر روز/ تولد یک مربی در فوتبال بی مربی
یحیی؛ چهره برتر روز/ تولد یک مربی در فوتبال بی مربی

یحیی؛ چهره برتر روز/ تولد یک مربی در فوتبال بی مربی

آی‌اسپورت‌ ـ نفت تهران از 4 بازی خود مقابل استقلال و پرسپولیس 8 امتیاز گرفته است. آنها 2 برد یک ـ صفر مقابل استقلال و پرسپولیس دارند و دو تساوی هم مقابل این دو تیم داشته اند. اگرچه اگر داور بازی مقابل پرسپولیس کمی منصف تر بود نفتی ها از 2 بازی پرسپولیس 6 امتیاز کامل را به دست آورده بودند
. اما آنچه که مایه امیدواری است نه بردهای نفت مقابل دو حریف پرطرفدار تهرانی که ادامه روند رو به رشد سرمربی زردپوشان است. یحیی گل محمدی که سال گذشته در پرسپولیس نتایج خیلی خوبی گرفت و با نجابت از جمع قرمزپوشان جدا شد امسال در نفت بهتر از منصور ابراهیم زاده نتیجه گرفته و تیمش در رده سوم جدول تا روز آخر برای قهرمانی خواهد جنگید و به احتمال بسیار زیاد برای اولین بار سهمیه آسیایی را دریافت خواهد کرد. این در حالی است که نفت تیمی بدون هوادار و با بنیه متوسط مالی است و بدون تردید گل محمدی نقش مهمی در توفیق زردپوشان تهرانی داشته است.
سبک فوتبال یحیی ساده و موثر است و او با سیستم مبتنی بر حرکت گوش ها و ضربات ناگهانی مهاجمانش موفق به کسب نتایج عالی در لیگ برتر فوتبال ایران شده است. تیم او استحکام دفاعی قابل توجهی نیز دارد و با همین سرمایه تا اینجای لیگ عالی پیش رفته است.
گل محمدی امروز باز هم در لحظات پایانی استقلال را نقره داغ کرد تا اثبات کند برای همه لحظات بازی نقشه داشته است. فراموش نکنید که تیم او 2 بار به استقلال در این لحظات گل زده و یک بار هم پرسپولیس را در لحظات پایانی مغلوب کرده ضمن اینکه در بازی برگشت مقابل پرسپولیس هم باز در همین لحظات می‌ توانست به گل برسد که داور ترمز مهاجم تیم او را کشید.
گل محمدی با شایستگی و نجابت ذاتی در فوتبال ایران خوب پیش رفته است و همه را امیدوار به ظهور یک مربی در فوتبالی که تولید مربی در آن نزدیک به صفر است.
     
آی اسپورت
2014-03-27 22:24:02
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر