فهرست
انتقاد درخشان از مربی‌های خارجی: چرا به برانکو چیزی نمی‌گویند؟
انتقاد درخشان از مربی‌های خارجی: چرا به برانکو چیزی نمی‌گویند؟

انتقاد درخشان از مربی‌های خارجی: چرا به برانکو چیزی نمی‌گویند؟

آی اسپورت- در آستانه دیدار حساس تیم ملی امید ایران با ژاپن حمید درخشان با صحبت در مورد انتقاداتی که از عملکرد نیمکت تیم ملی امید می‌شود باز هم خبرساز شد. البته درخشان مثل مصاحبه‌های اخیر خود اشاره‌هایی هم به عملکرد برانکو ایوانکوویچ در پرسپولیس داشت. سرمربی پیشین پرسپولیس تهران درباره انتقاداتی که به تیم فوتبال امید می شود به کاپ گفت: "درست است که ایراداتی به تیم امید در بازی های قبل وارد بود اما دلیل نمی شود که بخواهیم در کوران مسابقات این انتقادات را داشته باشیم. این کار درستی نیست. تیم امید باید حمایت شود و اگر حرف و انتقادی هست باید بعد از مسابقات صورت بگیرد. اگر مربی خارجی به جای خاکپور بود به خدا این انتقادات صورت نمی گرفت. مربی خارجی را با امکانات مختلف سیراب می کنند ولی مربی ایرانی خودش باید همه کارها را انجام دهد. فقط بلدیم روی اعصاب مربی ایرانی راه برویم. مربی خارجی جایگاه خودش را دارد ولی این رفتارها فقط به فوتبال خودمان ضربه می زند. مگر همین تیم امید در اختیار نلو وینگادا نبود. چه اتفاقی در بازی های آسیایی اینچئون افتاد. باید سرمایه های داخلی خود را حفظ کنیم و به آن ها احترام بگذاریم و حمایتشان کنیم."
همچنین درخشان درباره خریدهای این فصل پرسپولیس و انتقاداتی که به خریدهای او در فصل گذشته می شد؛ گفت: "خریدهایی که نیم فصل انجام دادم به طور کامل دیده نشد. همه تادئو را دیدند و هیچ کس گابریل و علیپور را ندید. همین آقای برانکو سه بازیکن آورد که الان دو تای آن ها نیمکت نشین هستند. چرا هیچکس چیزی نمی گوید؟ از من خوششان نمی آمد درست ولی با تیم چرا این کار را کردند."

کد خبر: 9401
  ۶  
آی اسپورت
2016-01-22 01:25:01
نظر دهید
۶ نظر
-
جمعه ۲ بهمن ۱۳۹۴، ۰۱:۴۶
اقاى در خشان اینقدر خارجى ستیزى رو ترویج نکن ، چرا تصویر زشت از ملت ایران با خصومت با خارجى ها ترسیم میکنى این ظلم بزرگ به تاریخ و فرهنگ مردم ماست ضمناً منصفانه قضاوت کنیم مخارج ، تدارکات ، اردو هاى متعدد و بازى هاى دوستانه این تیم امید با تیم وینگادا که فقط یک هفته قبل از مسابقات تشکیل شد قابل قیاس است ؟ در مورد سبک بازى پرسپولیس برانکو و تیم جنابعالى هم : چیزى که عیان است چه حاجت به بیان است؟
ع ب
جمعه ۲ بهمن ۱۳۹۴، ۰۲:۲۱
حمید خان شما فقط درباره ابهامات قرارداد تادئو و مواردی که بهروز رهبری فرد در مورد پورسانت تادئو مطرح کرد جواب بده ، ما تا آخر عمر دیگه از گل بالاتر به شما نمیگیم !!!
-
جمعه ۲ بهمن ۱۳۹۴، ۰۲:۳۶
این آقا همونی نیست که پارسال حین جام ملت ها علیه کیروش مصاحبه میکرد؟انتقاد از مربی خارجی تو کوران مسابقات درسته اونوقت؟
-
جمعه ۲ بهمن ۱۳۹۴، ۰۲:۴۰
خدایی اینو راست می گه.
-
جمعه ۲ بهمن ۱۳۹۴، ۰۵:۱۷
دیگه درباره این تیم امید نمیشه گفت سیراب نشده و از این حرف ها
-
جمعه ۲ بهمن ۱۳۹۴، ۰۹:۰۲
اخه خره تیمی که هم خوب بازی میکنه هم نتیجه میگیره مگه مگه مرض داریم چیزی بش بگیم؟
Telegram.me/bekhanddandi
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر