فهرست
تمام عددهای زندگی آندو/ 11 تیم و فقط یک جام!
تمام عددهای زندگی آندو/ 11 تیم و فقط یک جام!

تمام عددهای زندگی آندو/ 11 تیم و فقط یک جام!

آی اسپورت- آندرانیک تیموریان که به عنوان بزرگ‌ترین خرید نیم‌فصل به تیم سایپا پیوسته احتمالا امروز اولین بازی‌اش را با پیراهن این تیم مقابل پرسپولیس انجام خواهد داد. کاپیتان تیم ملی که بعد از نیم‌فصل حضور در قطر دوباره به لیگ ایران برگشته، با حضور در سایپا تعداد تیم‌های ایرانی‌اش را به عدد 4 رسانده است.
آندو پیش از این پیراهن ابومسلم، استقلال و تراکتورسازی را در لیگ برتر پوشیده بود. فراموش نکنیم آندو در ایران پیراهن تیم‌های آرارات و عقاب را هم بر‌ تن کرده تا برای آنها در رده‌های پایه فوتبال بازی کند اما در لیگ برتر فقط همان 3تیم در رزومه او هستند که با سایپا تعدادشان به 4 می‌رسد. آندو در دوران بازیکنی‌اش روی هم رفته پیراهن 11‌تیم را در ایران، انگلیس و قطر بر ‌تن کرده و جالب اینکه با آنها فقط یک‌قهرمانی به‌دست آورده است.
اکبر میثاقیان، فراز کمالوند، پرویز مظلومی، امیر قلعه‌نویی و تونی اولیویرا، مربیانی بوده‌اند که آندو در لیگ‌برتر با آنها کار کرده است. با انتقال این بازیکن به سایپا، مجید جلالی ششمین مربی لیگ‌برتری آندو خواهد بود. در این بین پرویز مظلومی تنها مربی‌ای بوده که با این بازیکن به جام قهرمانی رسیده و جام‌حذفی لیگ یازدهم را فتح کرده است؛ البته آندو در فینال حذفی فصل یازدهم به دلیل آسیب‌دیدگی غایب بود و فقط روی سکو رفت تا مدال بگیرد!9411
     
آی اسپورت
2016-01-22 13:51:25
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر