فهرست
برانکو: با حضور لوبانوف پرسپولیس قوی‎تر شد
برانکو: با حضور لوبانوف پرسپولیس قوی‎تر شد

برانکو: با حضور لوبانوف پرسپولیس قوی‎تر شد

آی‌اسپورت- برانکو ایوانکوویچ پس از پیروزی 3 بر 2 تیمش مقابل سایپا در جام شهدا در نشتست خبری گفت: «قبل از هر چیز مایل هستم که بگویم خوشحالم و افتخار می‌کنم که در جام شهدا شرکت می‌کنیم.برای تیم من هم خیلی خوب بود، روز به روز بهتر می‌شویم و این بازی هم به نوعی یک بازی تدارکاتی برای ما بود. این بازی برای هر دو تیم بسیار مفید بود، به‌ویژه در ادامه فصل و قبل از بازی با سپاهان می‌تواند به ما کمک زیادی کند. در مجموع هر دو تیم استفاده لازم را از این بازی بردند. در زمان‌هایی از بازی ما خیلی خوب بازی کردیم و در دقایقی نیز نتوانستیم به خوبی بازی را کنترل کنیم که باید بیشتر کار کنیم. به بازیکنانم بابت این برد تبریک می‌گویم».


سرمربی پرسپولیس  در خصوص عملکرد لوبانف در این دیدار گفت: «لوبانف دروازه‌بان تیم ملی ازبکستان است و با وجود اینکه فقط با ما یک جلسه تمرین کرد، اما خیلی خوب توانست خودش را با تیم تطبیق دهد. او نشان داد که می‌تواند تیم را تقویت کند».


برانکو درباره ممنوع المصاحبه شدن بازیکنان و اینکه آنها در میکسدزون به کنایه اعلام کردند سؤالات باید با طاهری هماهمگ شود، گفت: «اگر قرار است با بازیکنان مصاحبه شود، باید با روابط عمومی هماهنگ شود. مشخصاً بعد از بازی هم بازیکنان عجله دارند و می‌خواهند زودتر به خانه بروند. ضمن اینکه مثل سابق مصاحبه‌ها نیاز به هماهنگی دارد و شاید میکسدزون هماهنگ نشده بود که بازیکنان مصاحبه کنند. بازیکنان مصاحبه‌های شخصی خود را باید با باشگاه هماهنگ کنند. همه جای دنیا این وضعیت وجود دارد و بازیکنان یا مصاحبه می‌کنند یا نمی‌کنند، اما بازهم تأکید می‌کنم میکسدزون هماهنگ نشده بود تا بازیکنان ما مصاحبه کنند».

کدخبر:9412
     
آی اسپورت
2016-01-22 16:45:52
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر