فهرست
تحول در دروازه سپاهان؛ گردان فیکس می‌شود
تحول در دروازه سپاهان؛ گردان فیکس می‌شود

تحول در دروازه سپاهان؛ گردان فیکس می‌شود

آی اسپورت- سپاهان این روزها با دو دروازه‌بان در اردوی ترکیه حضور دارد. گردان و احمدی هر دو در تمرینات حضور دارند و جالب است که در این تمرینات و بازی‌های دوستانه شهاب گردان دروازه‌بان اول سپاهان شده است. گفتنی است حتی اشتیماچ هم با جدایی این بازیکن در نیم‌فصل مخالفت بود.
طبق قرعه سپاهان در اولین بازی خودش در شروع دوباره لیگ باید در تهران به دیدار پرسپولیس برود و مطمئنا نتیجه این بازی تاثیر بسیار زیادی بر روی شرایط نماینده فوتبال اصفهان در ادامه مسابقات خواهد داشت. اما از ترکیه خبر می‌رسد که در این چند روز اخیر اشتیماچ و دستیارانش توجه خاصی به شهاب گردان داشته‌اند و به نظر می‌رسد که با شروع دوباره مسابقات لیگ رحمان احمدی جای خودش را به دروازه‌بان دیگر سپاهان بدهد.


9411
  ۳  
آی اسپورت
2016-01-22 17:05:48
نظر دهید

۳ نظر
تو سرت
جمعه ۲ بهمن ۱۳۹۴، ۲۲:۲۲
تعطیلی عامو؟؟گردان که مصدوم شده بازى دوستانه رو رحمان و امینى بازى کردن،،، نیم فصلم کسی گردان رو نخواست که بره
-
شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۴، ۱۴:۰۴
چرا انقدر چاخان میکنید سپاهان سه تا دروازه بان برده شهاب هم تا دیروز مصدوم بود. و تو بازی دوستانه امینی و احمدی بازی کردن
فقط یه سوال هدفتون از این اراجیف چیه
علی زاده
شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۴، ۱۵:۱۳
خیلی ساده هستید و از پشت پرده های سپاهان خبر ندارید.این اقای رحمان احمدی یه سری روابط و پشت پرده هایی دارد که شمای خبرنگار باید اینها را کشف کنید که نمی کنید.ولی یک سوال خیلی ساده:چه شد که اصلا شهاب نیمکت نشین شد؟؟!!هیچ جواب معقولانه ای برایش نیست.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر