فهرست
استتوس: مردان اشتباهیِ نیمکت امید
استتوس: مردان اشتباهیِ نیمکت امید

استتوس: مردان اشتباهیِ نیمکت امید

 آی اسپورت-  قبل‌تر از تحقیر شدن به دست ژاپن؛ قبل‌تر از بی‌دقتی و بدشانسی و کم‌ذوقی؛ ایران درست در لحظه‌ای حذف شد که بازیکنان‌اش خونسردانه به میکسدزون بازی قطر رفتند تا تاکید کنند که از نتیجه و بازی؛ راضی‌اند. که ژست مضحک بازنده‌های سربلند را بگیرند و به همه نشان بدهند سقفِ آرزوهای‌شان، کوتاه‌تر از حسرتِ قدکشیده المپیکی شدن است. المپیک و آبرو؛ همه از دست رفته‌های این 44 سال نیستند. هر لحظه‌ای که در این سال‌ها با صداهای بلند و قدم‌های کوتاه مربیان کوچک گذشته، برای خودش یک شگست بوده. امیدِ ایران وقتی شکست خورد که پسران‌اش جاه‌طلب‌بودن را یاد نگرفتند و به باختن از قطرّ لبخند زدند. وقتی که زنجیره‌ ناکام‌های دو دهه اخیر؛ روی نیمکت دور هم جمع شدند تا در هر مسابقه هفت تغییر جدید ایجاد کنند و متوجه نشوند که ایراد اصلی،خودشان هستند. ایران؛ فرصت بزرگ عقب کشیدن حریف در بیست دقیقه پایانی را به فقدان شهامت روی نیمکت باخت. قابل‌پیش‌بینی‌ترین شکست همه این سال‌ها؛ هنرِ ویژه آن‌ها بود. هنرِ آدم‌های اشتباهی؛ مردان عوضی. 


محمدحسین عباسی 
کدخبر:9405
  ۵  
آی اسپورت
2016-01-22 20:17:22
نظر دهید

۵ نظر
وحید
جمعه ۲ بهمن ۱۳۹۴، ۲۰:۵۴
نویسنده همون فوتبالی رو دیده که ما داشتیم میدیدیم؟؟ این روزا کلا مد شده انتقادهای بی پایه و نوشتن یه سری مطالب فقط واسه اینکه از اتوبوس پیادت نکنن، اکی؛ یه صندلی هم واسه شما رزرو شد استاد عباسی. یاد مثل آنتوان چخوف افتادم درمورد انتقادای آدمای بی مایه؛ مثه مگسی که رو تن گاو میشینن و نمیذارن گاو زمین رو شخم بزنه
-
جمعه ۲ بهمن ۱۳۹۴، ۲۱:۰۱
خاک تو سرت مایلی کلنگ
یوهان کرایوف
جمعه ۲ بهمن ۱۳۹۴، ۲۲:۰۷
آقا وحید از چی دفاع میکنی تیم کیروش اگه به عراق باخت بشتر از شصت دقیقه ده نفره بازی کرد جنگید آبرو خرید غیرت گذاشت تو پنالتی باخت این تیم چیکار کرد سوریه جنگ زده رو برد چیسن ضعیف ترین تیم گروه رو به زور با خفیف ترین نتیجه برد از چی دفاع میکنی اصلا راستی مگه تیمو کادر فنی که ازش حمایت میکنی دفاع بلده!!!!!!!!
حمیدرضایوسفی
شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۴، ۰۰:۰۵
دوستان هویت وحید مشخص شد:نعیم مایلی کهن.
بچه ها نعیم, نعیم بچه ها. نعیم با اسم خودت به بچه ها سلام کن
میلاد
شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۴، ۰۲:۲۰
اینکه خاکپور اشتباهاتی در ارنج،تعویض ها و تاکتیک تیمی داشته رو نمیشه ندیده گرفت،ولی در مورد تیتری که نوشتید مردان اشتباهی خواستم یه چیزی بگم:
آیا منصوریان،وینگادا،غلام پیروانی،هومن افاضلی،وینگوبگوویچ،مایلی کهن و بقیه مربیایی که تواین مدت ناکامی هدایت تیم امیدو به عهده داشتن همه شون اشتباهی بودن؟؟؟!!!!
این نوع نقدمنصفانه نیست،اگرمشکل این تیم سرمربی بود باتعویض اون تاالان حل شده بود،ولی مشکل ریشه ای هست وشماهم چون جرأت اینوندارید ریشه یابی کنیداین اتفاق و فقط مربی رو خورد میکنید.
نکنید اینکارو!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر