فهرست
پیشنهاد حشمت مهاجرانی: بی‌خیال المپیک شویم بهتر است
پیشنهاد حشمت مهاجرانی: بی‌خیال المپیک شویم بهتر است

پیشنهاد حشمت مهاجرانی: بی‌خیال المپیک شویم بهتر است

حشمت مهاجرانی  در رابطه با شکست تیم امید مقابل ژاپن و حسرت 44 ساله المپیک گفت: باید توجه کرد که ما چه چیزی داشتیم و آنها چه چیزی داشتند. ما از نظر بالانس تیمی، دوندگی، فیزیک بدنی و روحیه و همبستگی از ژاپن بهتر بودیم و شانس گل هم داشتیم اما ژاپنی ها دانش درگیری داشتند. آنها هنر استفاده توپ را داشتند و نتیجه ای را رقم زدند که شاید بدبین ترین هوادار ایرانی هم فکرش را نمی کرد.
- اینجاست که مشخص می شود فوتبال ما از پایه مشکل دارد. این هنر استفاده از توپ را ژاپنی ها در مدارس فوتبال آموختند، چیزی که ما نداریم. این آموزش ها در چنین مواقعی کمک حال بازیکنان می شود. باز هم ما بنشینیم و بگوییم در همه چیز برتر بودیم و چیزی از ارزش هایمان کم نمی شود، مگر فایده ای دارد؟ باز هم می گوییم 4 سال دیگر صبر می کنیم و به المپیک می رویم. باور کنید آن تیمی که من به المپیک بردم و آخرین تیمی بود که راهی المپیک شد، نتیجه 4 سال زحمت و برنامه ریزی بود.
- البته من به این تیم خیلی امیدوار بودم. بارها خودم در دوبی به اردوی تیم رفته بودم و می دیدم که کاشانی چقدر برای این تیم هزینه می کند. نسبت به دوره های قبلی تدارکات بسیار بهتری فراهم شده بود. با این حال دیگر گذشت و چیزی نمی توان گفت.
-  خاکپور تجربه بین المللی نداشته. باید دقت کنیم مربی بالای سر چنین تیمهایی باشد که تجربه بین المللی داشته باشد. چنین رقابت هایی با مسابقات داخلی متفاوت است. البته هر مربی دوست دارد تیمش برنده شود و من خاکپور را از نظر دانش فوتبالی تحسین می کنم اما تجربه نداشت.
  ۲  
آی اسپورت
2016-01-22 20:39:43
نظر دهید

۲ نظر
مجید
جمعه ۲ بهمن ۱۳۹۴، ۲۱:۴۶
ایمان دارم تیم اگر در اختیار کی روش بود صعود میکردیم
-
شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۴، ۰۱:۰۳
مردک تو که هیمن چندروز پیش همه جوره از کادر فنی حمایت کردی! نیگفتی مابل کهن یکیه فلانه ...! چی شد پس ؟ پیر و خرفت شدی دیگه!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر