فهرست
ضد استتوس: مرگِ المپیک، بیا و روضه نخوان!
ضد استتوس: مرگِ المپیک، بیا و روضه نخوان!

ضد استتوس: مرگِ المپیک، بیا و روضه نخوان!

آی اسپورت- حذف شدن از المپیک، کار روزمره فوتبال ماست. کیست که به این اتفاق عادت نکرده باشد؟
جوان‌های ما اصلا المپیک را با حضور ایران ندیده‌اند. جوان‌ها که هیچ، حتی 30-40 ساله‌ها هم ایران را در المپیک ندیده‌اند. در واقع آخرین نسلی که المپیک را به چشم دیده همین همایون‌خان بهزادی و دوستانش هستند که آنها هم دارند یکی یکی تلف می‌شوند.
حضور در المپیک، یک خاطره دور و دراز است که فقط قدیمی‌ها دیده‌اند. چیزی مثل عیش و نوش در کافه‌های تهران قدیم! که معلوم نیست چقدر اغراق و تخیّل داخلش کرده‌اند تا شده این روایتِ حسرت‌باری که آب از لب و لوچه جوان‌ها آویزان می‌کند.
حذف شدن از المپیک، کار روزمره ماست. 40سال بدون المپیک زندگی کرده‌ایم، 80سال دیگر هم بدون آن دوام می‌آوریم. پس لطفا وا بدهید و مرثیه نبافید. اگر نسخه‌ی درمان دست‌تان است که دیر رسیده‌اید؛ نگه دارید برای 4سال بعد! اگر هم نسخه ندارید و فقط کرشمه لای حسرت‌نامه می‌پیچید، بی‌خیال ما شوید که ما بی‌خیال المپیک شده‌ایم. شیرِ روضه‌خوانی را ببندید و خیس‌مان نکنید. آرام بگیرید لطفا. چیزی را که نمی‌توانید تغییر دهید، بپذیرید. یک نگاه به عکس مایلی‌کهن بیاندازید، بعد رها کنید و آرام بگیرید. خلاص!شما را به جان هر که دوست دارید قسم، شما را به مرگ همین المپیک اصلا، روضه نخوانید. ما خودمان عمده‌فروشِ روضه‌ایم!


ساسان حکمت


9411
  ۶  
آی اسپورت
2016-01-22 21:22:24
نظر دهید
۶ نظر
-
جمعه ۲ بهمن ۱۳۹۴، ۲۱:۳۰
آره بخخخخدا
منم میخواستم همینو بگم
مجید
جمعه ۲ بهمن ۱۳۹۴، ۲۱:۳۱
براستی ایندگان در باره ممد مایلی چگونه قضاوت خواهند کرد ممد مایلی!!!
بخدا
جمعه ۲ بهمن ۱۳۹۴، ۲۱:۳۳
آقا من که نفهمیدم چی گفتی دقیقا. ولی احساس میکنم حق با شماست
mohamad
جمعه ۲ بهمن ۱۳۹۴، ۲۲:۴۰
ممد مایلی عزیز 7ساله بیکارم... وقتی کاری ازم نمیاد...... خو میرم ....عزیز ممی. ممد مایلی به قران . با این که اس اسیم.دوست ذاشتنی بمون ممد مایلی عزیز
-
جمعه ۲ بهمن ۱۳۹۴، ۲۳:۵۴
ما دوتا المپیکمون با مایلی کهن ازدست رفت همونجور که اگر مقدماتی جام جهانی ۹۸ عوض نمی کردنش اون روهم ازدست میدادیم بااون همه ستاره
ئآڤے
شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۴، ۰۲:۴۶
موقع باخت به سفارتخانه ها حمله کنید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر