فهرست
گوش‌مان دراز نیست: کاش دیگر مصاحبه نکنید آقای مهاجرانی
گوش‌مان دراز نیست: کاش دیگر مصاحبه نکنید آقای مهاجرانی

گوش‌مان دراز نیست: کاش دیگر مصاحبه نکنید آقای مهاجرانی

آی‌اسپورت- با مدرک ثابت می‌کنم این تیم امید بهترین کادرفنی ممکن را دارد. اگر بگوییم خاکپور تجربه‌اش کم است، نمی‌توانیم از قدرت بالای مایلی‌کهن و سایر اعضای کادرفنی بگذریم. یک بدنساز خارجی  هم دارد که کارش را بلد است. تیم امید از نظر من تمام فاکتورهای لازم برای کسب موفقیت را دارد. این تمام حرف‌های حشمت مهاجرانی پیش از سفر تیم ملی امید به قطر بود. صحبت‌هایی  که حالا پس از حذف کاملا وارونه شده است. حالا حشمت خان مهاجرانی می‌گوید: ژاپنی‌ها هنر استفاده توپ را داشتند. می‌گوید: خاکپور تجربه بین‌المللی نداشته. می‌گوید: باید دقت کنیم مربی‌ای بالای سر چنین تیم‌هایی باشد که تجربه بین‌المللی داشته باشد.  می‌گوید: چنین رقابت‌هایی با مسابقات داخلی متفاوت است. آقای مهاجرانی کاش دیگر هیچ وقت هیچ مصاحبه‌ای از شما نبینیم. کاش بگذارید همان تصویر قشنگ گذشته از شما در ذهن‌مان باقی بماند. همان تصویری که با شما المپیکی شد.  

کدخبر:9412
  ۴  
آی اسپورت
2016-01-22 21:58:59
نظر دهید

۴ نظر
-
جمعه ۲ بهمن ۱۳۹۴، ۲۲:۱۴
محمد مایلی شکست
مجید
جمعه ۲ بهمن ۱۳۹۴، ۲۲:۲۸
واقعا !! کاش ممد مایلی هم دست از سر تیم های فوتبال برداره ! کاش محمود فوتبال هم کمی فوتبال می فهمید ! کاش کمی دلمان برای وطن میسوخت! کاش همه چیز سر جایش بود !
-
جمعه ۲ بهمن ۱۳۹۴، ۲۳:۰۲
همین مونده این خرفت امارات نشین دهن باز کنه
-
شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۴، ۰۰:۵۹
این بابا دیگه این پیر شده که درست نمیتونه فکر کنه! خرفت شده بنده خدا ولش کمید ! اشکال از کسانی هست که میرن با این مصاحبه میکنند!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر