فهرست
اینتر عذرخواهی ناپولی و مربی اش را پذیرفت
اینتر عذرخواهی ناپولی و مربی اش را پذیرفت

اینتر عذرخواهی ناپولی و مربی اش را پذیرفت

آی اسپورت- باشگاه اینترمیلان عذرخواهی مائوریتزیو ساری مربی ناپولی را بابت توهینی که این مربی به روبرتو مانچینی کرده بود٬ پذیرفت تا به اختلاف دو باشگاه پایان دهد.
در جریان دیدار سه شنبه گذشته تیمهای اینتر و ناپولی در جام حذفی ایتالیا که با برد ۲-۰ اینتر به پایان رسید مانچینی و ساری در کنار زمین به شدت با یکدیگر درگیر شدند و مانچینی بعد از بازی گفت ساری به او توهین کرده.
فدراسیون فوتبال ایتالیا٬ ساری را بابت صحبتهایش دو بازی از رقابتهای جام حذفی محروم و مبلغ ۲۰ هزار یورو جریمه کرد. حالا اینتر با انتشار بیانیه ای ضمن حمایت کامل از روبرتو مانچینی گفته که قصد دارد به این جنجالها پایان دهد: «در پی اتفاقاتی که در جام حذفی و بازی مقابل ناپولی رخ داد باشگاه اینترمیلان حمایت کامل خود را از روبرتو مانچینی و صحبتهایی که بعد از بازی بیان کرد ابراز می دارد. اما الان وقتش رسیده که نقطه پایانی بر اتفاقاتی که در آخرین دقایق آن بازی رخ داد بکشیم. به همین دلیل روبرتو مانچینی و باشگاه اینتر عرخواهی مائوریتزیو ساری و  باشگاه ناپولی را می پذیرند  و امیدواریم که توجه و تمرکز رسانه ها نیز از این به بعد مجددا به بازیهای سری آ و جام حذفی و نکات جذاب آن معطوف شود.»
     
آی اسپورت
2016-01-23 01:04:28
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر