فهرست
حمله کاربران ایرانی به اینستاگرام فدراسیون فوتبال ژاپن!
حمله کاربران ایرانی به اینستاگرام فدراسیون فوتبال ژاپن!

حمله کاربران ایرانی به اینستاگرام فدراسیون فوتبال ژاپن!

آی اسپورت- گروهی از علاقه مندان به فوتبال ایران در ادامه‌ی رفتارهای ناشایست به صفحه رسمی اینستاگرام تیم ملی ژاپن حمله کردند. تیم امید ایران که به عنوان تیم دوم از گروه خود به مرحله یک چهارم نهایی انتخابی المپیک در قاره آسیا صعود کرده بود، در این مرحله با 3 گل برابر ژاپن شکست خورد تا رویای صعود به المپیک برای فوتبال ایران حداقل برای چهار سال دیگر تمدید شود. بعد از این دیدار متاسفانه عدم استفاده درست از شبکه های مجازی بار دیگر نمود پیدا کرد و کاربران این بار به صفحه رسمی فدراسیون فوتبال ژاپن حمله کردند و با توهین سعی در خالی کردن عصبانیت خود بعد از شکست داشتند.متاسفانه این اتفاق برای اولین بار نیست که بعد از تقابل های ورزشی رخ می دهد. نمونه های دیگر آن صفحه فیسبوک لیونل مسی بود که واکنش های زیادی داشت. همچنین حمله و توهین به صفحه اجتماعی "زایتسف" بازیکن تیم والیبال ایتالیا، "میلوارد مازیچ" داور بازی ایران و آرژانتین و "بنجامین ویلیامز" داور بازی ایران و عراق در جام ملت های آسیا دیگر اتفاقات مشابه ای بوده است که متاسفانه کم کم باعث بدنامی نام ایران و ایرانی شده است.عدم شناخت درست از شبکه های مجازی و توهین به اشخاص و تیم ها راهی به واقع پوچ است که نه تنها شخصیت افراد را زیر سوال می برد بلکه مرحله ای بالاتر، یک کشور را نیز زیر سوال می برد. فراموش نکنیم همین تماشاگران ژاپنی مدت هاست به هر کشور و ورزشگاهی سفر می کنند بعد از بازی صرف نظر از نتیجه به تمیز کردن ورزشگاه می پردازند که بازتاب خوبی داشته است و اتفاقا در ورزشگاه های ایران نیز صورت گرفته است.
منبع: ایسنا

کد خبر: 9401
  ۱۳  
آی اسپورت
2016-01-23 01:17:39
نظر دهید

۱۳ نظر
-
شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۴، ۰۱:۳۸
هزاران افسوس و تأسف
-
شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۴، ۰۱:۴۴
ما بی فرهنگ ترین مردمان دنیا هستیم، واعیت تلخه
amin
شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۴، ۰۱:۴۶
خودمون رو گول نزنیم این افراد تماشاگرنما یا قشر محدودی نیستن این افراد نماد کامل فرهنگ ایرانی هستن ... کافیه تو پیجای فیسبوک یه چرخ بزنید و ببینید مردم در مورد مسائلی که باهاش مخالفن چع کامنتایی میذارن و چه توهینایی می کنن تا اونوقت بفهمید این اتفاق کاملا قابل پیش بینی هست ... حمله به سفارت کشورای خارجی ... مقاماتی که تو سخنرانی هاشون گاهی کلمات توهین امیز به کار میبرن ... توهین های رکیک تو صفحان اجتماعی ... نژادپرستی .. ترک پرستی ... ترک ستیزی ... و از همه اینا بدتر پر ادعا بودن و ندیدن ضعف های خودی و انداختن تقصیر بر عهده بقیه و بی مسئولیتی نمونه بارز فرهنگ ما هستن ... حالا یکی کمتر یکی بیشتر
-
شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۴، ۰۲:۲۳
اون حیدریه چوبله ای فینال اسیا ندیده یه تنه امروز تیمو نابود کرد
-
شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۴، ۰۸:۳۸
ونا حق دارن به ما میگن تروریست کاملا حق دارن
-
شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۴، ۱۰:۰۶
مطلب خوبی بود وواقعاجای تأسف داره..
این دوست عزیز استقلالی ک ی تنه کامنت گذاشتن..مسلمان نیستی حداقل انسانیت داشته باش وندونسته کسی روقضاوت نکن وبه کسی توهین نکن.البته مشخصه بیشترازهیجده سال سن نداری..یا اگ داری هنوزمغزت ب اندازه ی هیکلت بزرگ نشده..
-
شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۴، ۱۰:۰۷
حق ژاپنه
امیر تبریز اوغلی
شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۴، ۱۰:۱۵
فرهنگ ایرانی ها
تراختور
شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۴، ۱۱:۲۱
خخخخخخخخخخخ
-
شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۴، ۱۲:۱۷
یکی از اون افراد این زیر چندتا کامنت گذاشته
-
شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۴، ۱۵:۰۲
.
از تهران خبر میرسد، هزاران جوان غیور ایرانی به سوی سفارت ژاپن با شعار "مرگ بر ژاپن" حرکت میکنند ★★
حسرت ایران برای المپبک ۵۰ ساله شد.
ایشاللا به پای هم پیر شین ★★
اگه خون آریایی تو رگهاته شما هم با جوانان غیور به سفارت ژاپن حمله ور شوید.
کوروش آسوده بخواب تیم المپیکت ...
محمد
يكشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۴، ۲۰:۵۱
فرهنگ آریایی....خخخخخخخخ
محمدی
دوشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۴، ۰۷:۵۰
مرگ بر آمریکا
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر