فهرست

حاشیه جدید برای آبی ها: پخش شماره در فضای مجازی

آی اسپورت - چند بازیکن معروف استقلال اخیراً با مشکلی روبه‌رو شده‌اند که شاید تکراری باشد ولی در نوع خود جالب است.
 فردی که هنوز معلوم نیست چه کسی است، شماره تلفن تعدادی از ستاره‌های استقلال را در فضای مجازی منتشر کرده و این موضوع باعث شده تا این بازیکنان با مشکلات زیادی روبه‌رو شوند. قبلاً هم شماره بازیکنان پخش شده بود اما هیچ‌گاه سابقه نداشته که شماره چند بازیکن را همزمان در فضای مجازی منتشر کنند. این اتفاق برای آبی‌ها افتاده و حتی آنها مسئولان تیم را در جریان گذاشته‌اند.
 البته خبری از شکایت این بازیکنان نیست و گویا ترجیح داده‌اند با عوض کردن خط‌های خود، این مشکل را رفع کنند. پس از انتشار شماره این بازیکنان، تماس‌های آنها به شدت افزایش پیدا کرده و پیامک‌های بیشماری از سوی هواداران مختلف برای آنها ارسال می‌شود.
 البته به گفته بازیکنان این پیامک‌ها توهین‌آمیز نیست و بیشتر از بازیکنان تقدیر و تشکر می‌کنند! بعضی‌ها هم از بازیکنان خواسته‌اند از پرویز مظلومی بخواهند تا تاکتیک‌های جدیدی را به کار بگیرد تا این تیم قهرمان شود! بعضی هم به بازیکنان پیغام داده‌اند که جلوی پرسپولیس کم نیاورند و دربی را حتماً ببرند.
 حجم این پیغام‌ها به قدری بوده که بازیکنان استقلال بهت‌زده شده‌اند و البته در این شرایط ترجیح داده‌اند اصلاً تلفن‌هایشان را چک نکنند.

منبع: خبر ورزشی
     
آی اسپورت
2016-01-23 09:04:33
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر