فهرست
دیدگاه مثبت آسیایی‌ها نسبت به تیم شکست خورده امیدها
دیدگاه مثبت آسیایی‌ها نسبت به تیم شکست خورده امیدها

دیدگاه مثبت آسیایی‌ها نسبت به تیم شکست خورده امیدها

آی اسپورت - پس از حذف تیم فوتبال امید ایران از دور رقابت‌های انتخابی المپیک ۲۰۱۶ با شکست ۳ بر صفر مقابل ژاپن، نمایش جوانان ما با تحسین رسانه‌های آسیایی مواجه شد.
سایت کنفدراسیون آسیا با اشاره به ۴۴ ساله شدن حسرت ایران برای حضور در المپیک، نمایش تیم خاکپور در ۴۵ دقیقه اول بازی با ژاپن را معقولانه و برتر نامید و استرس را مانع زدن ضربه نهایی از سوی قرمزپوشان دانست. این سایت در جمع‌بندی خود، ژاپن را چندان قوی ندانست و ایران را تیمی منفعل روی نیمکت و بی‌تجربه در زمین نامید.
سایت قطری «الکاس» شکست ایران را ادامه حسرت‌های المپیکی ما دانست و ضمن ارائه گزارش کوتاهی از بازی، ایران را تیم برتر میدان در ۹۰ دقیقه و به خصوص ۴۵ دقیقه اول نامید؛ هر چند از ژاپنی‌ها بابت زیرکی و استفاده از اشتباهات ایرانی‌ها تمجید شایسته‌ای کرد.  «الشرق الاوسط» دیگر نشریه بازتاب‌دهنده بازی ایران و ژاپن در مرحله یک چهارم‌ نهایی رقابت‌های زیر ۲۳ سال آسیا یا همان انتخابی المپیک ۲۰۱۶ ریودوژانیرو بود.  این نشریه از باخت ایران با سه گل به عنوان نتیجه‌ای نه چندان قابل انتظار نام برد و ضمن تحسین عملکرد پسران خاکپور در ۴۵ دقیقه اول در مجموع ژاپن را حرفه‌ای‌تر از ایران قلمداد کرد.

کد خبر:9402
  ۱  
آی اسپورت
2016-01-23 10:13:56
نظر دهید

۱ نظر
ل.ع
شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۴، ۱۰:۵۸
تو تهران با تیم بزرگسال جلوی کره و ژاپن نود دقیقه در زمین خودمون محبوسیم تا شانسی بیاریم تو یه ضد حمله گل بزنیم یا مساوی شه . تیم امید نود دقیقه حاکم بر بازی بود واجازه ایجاد موقعیت به ژاپن نداد وکلی هم موقعیت ایجاد کرد بعد از گل اول بازهم کلی موقعیت ایجاد کرد ولی بعد از گل دوم وسوم ناامیدی محسوس بود اما بازهم دست از تلاش برنداشت .مشکل این نمایش چه بود که خارجی ها بهش اذعان می کنن ولی خودمون انکار نه برد و مساوی با کره و ژاپن با اون سبک در تهران باعث افتخار بود نه این باخت باعث سرافکندگی . بازی به این شجاعانه ای چه مشکلی داشت که دنبال مقصر می گردید واقعا دوست ندارید بزرگسالانمون با این رشادت جلوی کره و ژاپن بازی کنن همیشه باید جلوشون احساس تحقیر کنیم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر