فهرست
حمایت فریادشیران از مایلی کهن؛ احترام او را نگه دارید
حمایت فریادشیران از مایلی کهن؛ احترام او را نگه دارید

حمایت فریادشیران از مایلی کهن؛ احترام او را نگه دارید

آی اسپورت - بعد از باخت تیم امید ایران به ژاپن و بر باد رفتن رویای المپیک، سیل انتقادات به سوی کادر فنی و البته محمد مایلی کهن به عنوان مدیر فنی این تیم سرازیر شد. این اتفاق قابل پیش بینی بود اما چیزی که قابل پیش بینی‌تر بود حمایت نادر فریادشیران یار همیشگی مایلی کهن از مدیر فنی تیم امید بود. فریادشیران گفت:«برایم جالب است که اینقدر به مایلی کهن انتقاد می کنند. مایلی کهن مدیرفنی این تیم بود و نه سرمربی. البته که مایلی کهن هم به اندازه خودش سهم دارد اما این درست نیست که بخواهیم حاجی را مسخره کنیم. امروز دیدم برخی رسانه ها تیترهایی را انتخاب کردند که مفهومش تمسخر مایلی کهن بود که این موضوع اخلاقی نیست. از همه می خواهم احترام مایلی کهن را نگه دارند، او زحمات زیادی برای فوتبال ایران کشیده و همیشه جزو برترین مربیان فوتبال ایران خواهد بود. باید احترام ریش سفیدش را نگه داریم چون مثل حاجی در فوتبالمان کم داریم.»

کد خبر:9402
  ۹  
آی اسپورت
2016-01-23 11:01:42
نظر دهید
۹ نظر
-
شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۴، ۱۱:۰۷
واقعا مثل حاجی در فوتبالمان کم داریم. این همه شکست و این همه پست
وحید
شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۴، ۱۱:۴۷
مثل حاجی کم نداریم، بلکه اصلا نداریم...
ع ع ب
شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۴، ۱۱:۴۹
قابول دارم !! واقعا مثل حاجی تو فوتبال ایران نه تنها کم داریم بلکه اصلا نداریم !!!! نداریم کسی رو که یه بار تیم ملی رو تا آستانه حذف برده باشه ، یه بارم تیم امید رو حذف کرده باشه و چند تا تیم لیگ برتری رو هم فرستاده باشه دسته 1 ، بعد باز بهش تو تیم امید و مسابقات انتخابی المپیک پست مدیریت فنی بدن !!! نداریم کسی رو که بره میتینگ انتخاباتی احمدی نژاد و بعد بشه سرمربی سایپا !!! واقعا مثل حاجی نداریم و نخواهیم داشت جناب فریاد شیران ...
-
شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۴، ۱۲:۰۷
مایلی کهن تنها کسیه که باید احترامش جفظ بشه آقای فرهاد شیران؟
نیما
شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۴، ۱۲:۴۱
از برترین مربیان ایران؟ ایشون برای ایران چیکار کردن، یک بار با بهترین تیم تاریخ ایران ضعیف ترین تیم تاریخ کره رو بردن تازه ایشون کاری نکرده بودن بازیکنها زحمت کشیده بودن، سر دسته موتور گازیها همین مایلی کهنه!
-
شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۴، ۱۳:۴۳
آقای فریادشیران این مایلی کهن شما بود که احترام خودش رو نگه نداشت، دست از این مزخرفات بردارید
-
شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۴، ۱۳:۵۲
آقای فریادشیران ممکنه بفرمایید که آقای مایلی کهن در کدام مورد به کسی احترام گذاشته اند که حالا شما توضیه می فرمایید دیگران بطور یک جانبه به ایشان احترام بگذرانند؟ ممکنه بفرمایید واژه های "گروهبان قندلی" آقا قلدره" "کیروشی پور" و ده ها واژه توهین آمیز را چه کسی در فرهنگ فوتبال ما باب کرد؟
بله من هم معتقدم که ما مثل حاجی شما کم داریم (البته نه خیلی کم) منتها در بد رفتاری و البته در ادعا های بی پایه...
-
شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۴، ۱۵:۱۴
اون روزهایی که استاد مایلی بابت هرچیزی که بهش ربطی نداشت اظهارفضل می کرد باید انتظار همچین روزی رو می کشید. باید یه جایی بیسوادی و هوچی گری از فوتبال ما حذف بشه . چه بهترکه از اینجاباشه
-
شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۴، ۱۸:۱۳
صدای تاس یادتونه ....
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر