فهرست
ناکام روز: گجت پر اشتباه نسخه ایران را پیچید
ناکام روز: گجت پر اشتباه نسخه ایران را پیچید

ناکام روز: گجت پر اشتباه نسخه ایران را پیچید

آی اسپورت - محمدرضا اخباری به عنوان یکی از بهترین مهره های تیم امید شناخته می شد و بسیاری امیدوار بودند با درخشش این دروازه بان ایران بتواند طلسم 40 ساله نرفتن به المپیک را بشکند اما در روزی که او باید شایستگی هایش را به رخ همگان می کشید اشتباهات مرگباری انجام داد تا امیدها در جنگ با سامورایی ها شکست خورده و ناکام به خانه بازگردند. گلر شماره یک ایران که در اردوی امیدها بی رقیب نشان می داد در وقت های اضافه بازی با ژاپن سه گل دریافت کرد یکی بدتر از دیگری که نشان می داد  این دروازه بان جوان هنوز ضعف های تکنیکی زیادی دارد و نیاز به تجارب بیشتر هست تا بتوان روی او به عنوان مرد شماره یک حساب باز کرد.
در صحنه گل اول ژاپن اخباری ترجیح داد روی خط دروازه بایستد در حالی که عرف است محوطه شش قدم باید تحت سلطه گلرها باشد و آنها به زیر تیر ماندن اتکا نکنند. چه بسا اگر جایگیری بهتری از اخباری روی ارسال ژاپنی ها می دیدیم امیدها آن گونه غافلگیر نمی شدند. درست مثل گل دوم که اخباری به خاطر همین جایگیری بد نتوانست شوت استثنایی مرد همه کاره ژاپنی ها را مهار کند .هنوز از شوک این گل بیرون نیامده بود که روی یک شوت دیگر شماره 10 سامورایی ها اخباری در فاصله یک دقیقه سومین اشتباه را انجام داد تا کلکسیون اشتباهاتش تکمیل شود. گلر امیدها که مشخص بود تمرکز لازم را ندارد این بار به جای دفع توپ با دست مخالف از دست راست خود بهره برد تا همین اشتباه نسخه امیدها برابر ژاپن را بپیچد. با این نمایش مرد شماره یک امیدهای ایران که از او به عنوان سرمایه اصلی چارچوب دروازه تیم ملی در سال های آتی نام برده می شود نشان داد هنوز باید به مرز پختگی بیشتری برسد و روی دستان گجتی خود بیشتر کار کند تا در چنین بازی های بزرگی توانایی هایش را نشان دهد.

منبع: ورزش سه
  ۴  
آی اسپورت
2016-01-23 11:59:03
نظر دهید

۴ نظر
Farzad
شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۴، ۱۲:۱۱
اخباری بیچاره.!..گل اول و دوم رو هر کی تو دنیا بود میخورد،گل سوم اشتباه داشت که اونم دیگه روحیه همه خراب بود و کار از کار گذشته بود
-
شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۴، ۱۲:۳۸
چشمی مسی جدید ایران بیچاره اخباری یادش نبود بجای مهاجم حریف باید روی مدافعانش تمرکز کنه خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
تراکتوری
شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۴، ۱۳:۴۳
اخباری چی کار کنه ، شاید کادر فنی بهش گفته بودن از دروازه بیرون نیاد .
بهرام
شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۴، ۱۷:۱۰
برادر عزیز در این چهل سال هم اخباری مقصر بود؟؟؟
کی قرار است که یاد بگیریم بعد از باخت دنبال مقصر نباشیم. بلکه باید درس گرفت و تیم را ساخت آن هم اصولی نه اینکه فلانی تپ را نزد فلانی نتوانست خوب بگیرد فلانی ... عزیز من شما تیم قطر را ببینید. همان اعرابی که قبولشان داریم از کدوکی و نوجوانی و جوانی و ..... پله پله و اصولی با بازیکنان خود کار کرده اند. تا کی باید به دنبال موفقیت های مقطعی باشیم؟
اصلا در این بازی ها تیم آرایش دفاعی خوبی نداشت. اصلا شما به صحنه اول گل تیم دقت کنید. سه بازیکن کاملا در هنگام ارسال بدون یار هستند. معلوم است که با این ها کار نشده است. اخباری هم یکی بهترین گلر های حال حاضر ایران است این را میگویم چون بازی هایش را به دلیل طرفدار تراختور بودن دیده ام.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر