فهرست
پورعلی‌گنجی: از سوئیس و هلند پیشنهاد داشتم، آمدم قطر/ ژاوی هم ین الان می‌تواند در اروپا بازی کند
پورعلی‌گنجی: از سوئیس و هلند پیشنهاد داشتم، آمدم قطر/ ژاوی هم ین الان می‌تواند در اروپا بازی کند

پورعلی‌گنجی: از سوئیس و هلند پیشنهاد داشتم، آمدم قطر/ ژاوی هم ین الان می‌تواند در اروپا بازی کند

آی اسپورت مرتضی پورعلی‌گنجی بالاخره قراردادش را با السد قطر نهایی کرد و به ایرانی‌های لیگ ستارگان اضافه شد. او درخصوص شرایط خود و تیم السد قطر با همشهری ورزشی گفت‌وگو کرده است.


 
بالاخره به لیگ قطر رسیدی و در مذاکره نهایی خود السد را انتخاب کردی؟
بله؛ من بعد از پایان لیگ چین پیشنهادهای زیادی از تیم‌های چینی داشتم اما ترجیح دادم به پیشنهادهای دیگری فکر کنم و به همین دلیل السد را انتخاب کردم.
 


از تیم‌های اروپایی هم پیشنهاد داشتی؟
من از تیم‌هایی از سوئیس و هلند هم پیشنهاد داشتم اما می‌خواستم در نزدیکی ایران باشم. به همین دلیل قطر را انتخاب کردم و فکر می‌کنم انتخاب خوبی هم داشتم.
 


چرا لیگ چین را ترک کردی؟
کشور چین از ایران دور است و برای رفت و آمد خسته می‌شدم. شرایط این کشور هم برای ادامه فوتبال مناسب نبود، به همین دلیل تصمیم گرفتم چین را رها کنم و به قطر بیایم.
 


فکر نمی‌کنی با حضور در فوتبال قطر کیفیت فوتبالت پایین بیاید؟
این‌طور فکر نکنید. قطر لیگ فوتبال بسیار خوبی دارد و ضعیف نیست. در هر تیم حداقل چهار ستاره حضور دارند. در همین تیم السد، ژاوی بازی می‌کند که فوق‌ستاره فوتبال دنیاست. خود ژاوی فوتبالش تمام نشده بود که به قطر آمد. او از چند تیم بزرگ اروپایی پیشنهاد داشت اما قطر را انتخاب کرد.


با ژاوی تمرین کرده‌ای؟
فعلا در این یکی دو روز که به قطر آمده‌ام، وزنه ‌می‌زنم و مربی گفته که اختصاصی تمرین کن. بعد از بستن قرارداد در تمرینات گروهی شرکت خواهم کرد.
 


از لیگ ایران هم پیشنهاد داشتی؟
بله، من از چند لیگ ایرانی پیشنهاد داشتم و با تمام احترامی که برای تیم‌های باشگاهی ایران قائلم، ترجیح دادم در لیگ قطر بازی کنم و فوتبالم را خارج از ایران دنبال کنم.
 


حالا قراردادت را چه زمانی با تیم السد امضا خواهی کرد؟
من امروز (روز گذشته) در تست پزشکی السد حاضر شدم و جواب تست پزشکی دو سه روز آینده آماده می‌شود. بعد از آن قراردادم را با السد امضا خواهم کرد.
 


خبر داشتی که کی‌روش هم در قطر حضور داشت؟
بله، این را می‌دانم اما زمانی که من به قطر آمدم کی‌روش رفته بود، به همین دلیل موفق نشدم او را از نزدیک ببینم.
 


9411
  ۳  
آی اسپورت
2016-01-23 15:24:10
نظر دهید

۳ نظر
amin
شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۴، ۱۵:۳۰
یه بازیکن راحت طلب با سقف ارزوهای پایین ... بازیکن خوبی هستی ولی نهایتش میشی یکی مثل مبعلی و کاظمیان که پول رو به پیشرفت ترجیح دادن
یوهان کرایوف
شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۴، ۱۸:۴۲
اگه از هلند پیشهناد خوب داشتی و نرفتی کلا بایذ آینده نگزی و بنش خودت شک کنی
mami
يكشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۴، ۱۰:۳۹
اگه راست گفته باشی و از لیگ هلند پیشنهاد داشته باشی و بخاطر پول رفته باشی قطر بهتره یک نگاهی به گذشته بکنی بازیکن های ستاره زیادی داشتیم که بخاطر پول رفتن کشورهای حوزه خلیج فارس ولی هیچ کدومشون به جایی نرسیدند
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر