فهرست
سرنوشت عجیب آندو؛ اخراج در تراکتور، محرومیت در سایپا
سرنوشت عجیب آندو؛ اخراج در تراکتور، محرومیت در سایپا

سرنوشت عجیب آندو؛ اخراج در تراکتور، محرومیت در سایپا

آی اسپورت- آندو تیموریان در آخرین بازی فصل گذشته میان تراکتورسازی و نفت تهران از بازی اخراج شد. در همان مسابقه معروفی که به تساوی 3-3 انجامید و جام قهرمانی را از تراکتورسازی گرفت، آندو با کارت قرمز علیرضا فغانی از بازی اخراج شده بود.
حالا که کاپیتان تیم ملی بعد از یک نیم‌فصل دوری از لیگ ایران به کشورمان برگشته، طبق اعلام سازمان لیگ او باید به دلیل همان کارت قرمز یک جلسه محرومیت را تحمل کند. این بار در لباس سایپا و در بازی هفته هجدهم مقابل پدیده مشهد.
سایپایی‌ها که پول زیادی بابت به خدمت گرفتن آندو در 13بازی باقیمانده لیگ پرداخته‌اند اصلا دوست ندارند در همین ابتدای کار  تعداد این 13بازی به 12بازی برسد. آنها به شدت بابت این تصمیم سازمان لیگ دلخورند و حتی گفته می‌شود دلیل کناره‌گیری از جام شهدا هم اطلاع از همین حکم سازمان لیگ بوده است.
موضوع دیگری که باعث اختلاف میان باشگاه سایپا و سازمان لیگ شده شماره پیراهن تیموریان است. آندو طبق معمول پیراهن شماره14 را می‌خواهد اما این پیراهن در نیم‌فصل اول بر تن ماهان رحمانی بوده و سازمان لیگ اجازه انتقال آن به آندو را صادر نمی‌کند.
بزرگ‌ترین خرید نیم‌فصل، تا این لحظه دردسرهای زیادی برای سایپا به وجود آورده  و باید دید این مشکلات در ادامه میان این باشگاه و سازمان لیگ حل می‌شود یا نه.


9411
     
آی اسپورت
2016-01-23 15:55:04
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر