فهرست
علاقه منصوریان به برانکو: از پرسپولیس الگوبرداری می‌کنم
علاقه منصوریان به برانکو: از پرسپولیس الگوبرداری می‌کنم

علاقه منصوریان به برانکو: از پرسپولیس الگوبرداری می‌کنم

آی اسپورت - بعد از فوت ناصر حجازی، علیرضا منصوریان محبوب‌ترین استقلالی بین هواداران پرسپولیس است. سرمربی نفت همیشه سعی کرده از کری‌خانی و حاشیه‌های مشابه دوری کند و به حریف و هوادارانش احترام بگذارد. رفتاری که باعث شده پرسپولیسی‌ها هم در بازی پرسپولیس و نفت، او را تشویق کنند. هر چند ماجراهایی که اخیرا در انتقال بیرانوند بین دروازه‌بان و مدیر نفتی‌ها پیش آمد، روی این رابطه تاثیر گذاشت.
جالب اینجاست منصوریان این فصل، اعتقاد ویژه‌ای به پرسپولیس دارد و تیم برانکو را شانس اول قهرمانی لیگ برتر می‌داند. سایت نامه‌نیوز، نوشته سرمربی نفت در محافل دوستانه بارها از پرسپولیسی‌ها تمجید کرده و گفته با آنالیز تیم برانکو از نحوه بازی آن‌ها یادداشت برداری می‌کند. سبکی که باعث شد در بازی پرسپولیس و نفت، تیم منصوریان بیشتر از همه دیگر بازی‌ها تحت فشار قرار بگیرد. سرمربی نفت به دوستانش اعلام کرده همه بازی های پرسپولیس را آنالیز می کند تا متوجه راز موفقیت پرسپولیس در حمله و دفاع شود.کد خبر: 9406
  ۵  
آی اسپورت
2016-01-23 16:52:21
نظر دهید

۵ نظر
حمیدرضایوسفی
شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۴، ۱۷:۵۹
آنالیزکن آنالیز...
-
شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۴، ۱۸:۰۲
کی گفته محبوب ترینه کچل!این یه آدم کاسب و بی مایه هست که وقتی محتاج بود التماس مارو می کرد که بریم استادیوم ولی خرش که از پل گذشت اون خیانتو به بیرانوند کرد.ما که بهتر از بیرانوند گیرمون اومد ولی حسابمون با کچل فراموش نمی شه گرچه هیچ عددی نیست
-
شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۴، ۲۰:۴۴
آی اسپورت عزیز چرا هر توهینی رو درج میکنی؟ یکی از معایب سایت شما اینه که توهین های بعضی کاربران را درج میکنی نکن این کارارا.
نکته دیگه هم اینه برا بخش نظرات منفی و لایک و دیس لایک قرار بده و دم اینکه فونت و رنگ نوشته بخش درج نظرات خوب نیس یعنی کم رنگه و موقع نوشتن نظر آدم دقیق نمیفهمه چی داره مینویسه! لطفا درست کنید اینارو اگر به نطرات خوانندگان سایتتون اهمیت میدین!
-
يكشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۴، ۰۰:۲۷
علی منصور مودبه و سعی میکنه اخلاق رو رعایت کنه دمش گرم
-
يكشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۴، ۰۰:۲۷
علی منصور مودبه و سعی میکنه اخلاق رو رعایت کنه دمش گرم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر