فهرست
جلال حسینی: چشم نخورم، مصدومیتم برطرف شد
جلال حسینی: چشم نخورم، مصدومیتم برطرف شد

جلال حسینی: چشم نخورم، مصدومیتم برطرف شد

آی اسپورت- سیدجلال حسینی، مدافع ملی‌پوش تیم نفت‌تهران پس از مدت‌ها دوری از میادین به دلیل مصدومیت با رفع آسیب‌دیدگی‌اش در اردوی نفتی‌ها در ترکیه توانسته هم‌پای بازیکنان در تمرینات گروهی شرکت کند. او درباره مسائل این روزهای خودش و تیم نفت گفت‌وگویی انجام داده که به نقل از همشهری ورزشی می‌خوانید.


 
در ابتدا از اردوی ترکیه برایمان بگویید و اینکه آیا از لحاظ آمادگی به شرایطی که دوست داشتید رسیدید؟
بله؛ امکانات خیلی خوبی در آنتالیا بود؛ امکاناتی که به ارتقای فوتبال همه تیم‌ها کمک می‌کند. ما هم در این شهر هر روز خوب تمرین می‌کردیم و شرایطمان نسبت به گذشته خیلی بهتر شده است.
 


الحمدلله مصدومیت تو هم بعد از مدت‌ها رفع شد و در تمرینات گروهی تیم نفت هم شرکت کردی.
خدا را شکر آسیب‌دیدگی‌ام رفع شده البته اگر چشم نخورم... (می‌خندد) 4روز است که با تیم تمرین می‌کنم تا با استارت لیگ بتوانم بازی کنم.
 

شرایط تیم نفت‌تهران را چطور دیدی؟
ما در نیم‌فصل درگیر یک‌سری مشکلات شدیم؛ بازی‌های ابتدایی لیگ را به دلیل اینکه درگیر مسابقات لیگ قهرمانان آسیا بودیم، از دست دادیم؛ به خاطر اینکه تمرکزمان روی مسابقه حساس با تیم الاهلی بود چراکه می‌دانستیم با چه تیم قدری بازی داریم؛ متاسفانه 4بازی اول فصل را از دست دادیم؛ بعد هم مصدومیت‌ها شروع شد از خود من گرفته تا عزتی، سانتوس، نانگ، پیام صادقیان و ایمان مبعلی همه مصدوم شدند و در کل متاسفانه یک نیم‌فصل بد را داشتیم؛ بعد در کنار آن یک‌سری مشکلات هم اتفاق افتاد؛ با این حال الان آماده هستیم تا مسابقات لیگ دوباره شروع شود.
 


در روزهایی که تیم نفت داشت خوب نتیجه می‌گرفت، تعطیلات نیم‌فصل فرا رسید...
حالا خدا را شکر تعطیلات نیم‌فصل برایمان خوب بود چراکه باعث شد مصدومان ازجمله خود من به بهبودی کامل برسیم و به تیم در نیم‌فصل دوم کمک کنیم.تیم‌های مدعی لیگ را کدام تیم‌ها می‌دانی؟
مطمئنا پرسپولیس، استقلال‌تهران، سپاهان، ذوب‌آهن و تراکتورسازی مدعی هستند؛ در کنار آنها هم تیم‌های استقلال‌خوزستان، نفت‌تهران و سایپا رقیبان سختی هستند که می‌توانند شگفتی‌ساز باشند.شما ازجمله بازیکنان باتجربه تیم ملی بزرگسالان هم محسوب می‌شوید؛ این تیم هم این روزها اوضاع خوبی ندارد و بازی دوستانه‌ای هم نداشته‌ایم.
حق با شماست؛ متاسفانه ما فرصت‌ها را از دست می‌دهیم و با کمترین امکانات و هزینه‌ها می‌خواهیم انتظاراتی را برآورده کنیم که خیلی سخت است. حتی آقای کی‌روش هم در این زمینه صحبت می‌کند و من هم به عنوان بازیکن آن را تایید می‌کنم. الان ما یک اردوی 10روزه در آنتالیا داشتیم؛ حدودا فکر می‌کنم 15، 20تیم در آنجا حضور داشتند و از امکانات این شهر نهایت استفاده را بردند؛ 5، 6زمین خوب و امکاناتی مانند سالن وزنه و استخر مناسب برای تیم‌ها فراهم بود؛ همه‌چیز عالی بود؛ امیدوارم این امکانات برای تیم ملی بزرگسالان ما هم فراهم شود. تیم ملی 2بازی دیگر از مرحله مقدماتی جام‌جهانی خواهد داشت که پا به مرحله بعد بگذارد ولی مرحله بعدی با این مرحله خیلی فرق دارد.
 


مسابقات مرحله بعدی جام‌جهانی هم شهریورماه خواهد بود؛ یعنی چشم بر هم بزنیم زمان این مسابقات فرا می‌رسد...
بله؛ دقیقا همین‌طور است؛ خیلی سریع فرصت‌ها می‌گذرد؛ احتمالا دفعه بعد که با هم صحبت می‌کنیم در شرایط این مسابقات قرار گرفته‌ایم.
9411
  ۱  
آی اسپورت
2016-01-23 17:22:25
نظر دهید
۱ نظر
-
شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۴، ۱۹:۳۱
اعتماد به سقف بلال
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر