فهرست
آرش افشین: استقلال خوزستان شایعه است، من مصدومم
آرش افشین: استقلال خوزستان شایعه است، من مصدومم

آرش افشین: استقلال خوزستان شایعه است، من مصدومم

آی اسپورت- آرش افشین، مهاجم نیم‌فصل اول ملوان به خاطر مصدومیت شدیدی که داشت قراردادش با ملوان را فسخ کرد چراکه به اعتقاد پزشکان نمی‌تواند تا پایان فصل بازی کند. اما او که سرباز ملوان است باید در این شهر بماند تا سربازی‌اش تمام شود. نکته جالب این است که او قرارداد قبلی‌اش با فولاد را هم فسخ کرده و در حال‌حاضر بازیکن آزاد محسوب می‌شود. افشین بعد از مدت‌ها سکوت با همشهری ورزشی گفتگو کرده است.وضعیت مصدومیت‌تان چطور است؟
هر روز باید مداوا را انجام بدهم تا بتوانم در چند ماه آینده بازی کنم. مصدومیت خیلی سخت است و بازیکن در این دوران روزهای خوبی را پشت‌سر نمی‌گذارد. اما مسائل حاشیه‌ای که در این چند روز برایم درست کردند، بیشتر اذیتم می‌کند.
 


چه مسائلی؟
هر روز برای من حرف‌وحدیث درست می‌کنند که به خاطر یک تیم دیگر، قراردادم را با ملوان فسخ کردم. اما این مساله واقعیت ندارد. من دوست نداشتم از ملوان جدا شوم اما مجبور شدم. این کار را کردم تا یک جای خالی در تیم باز شود و روند بازی ملوان بهتر شود.
 


در حال‌حاضر در انزلی هستید؟
بله، در انزلی هستم و در این شهر می‌مانم، چراکه من سرباز نیروی دریایی هستم و باید دوره خدمتم را بگذرانم. مسئولان هم کاملا در جریان وضعیت من هستند. اما نمی‌دانم چرا برخی علیه من جوسازی می‌کنند و می‌خواهند اذیتم کنند. من وقتی مصدوم هستم و سرباز، چطور می‌توانم به تیم دیگری بروم؟ وقتی نمی‌توانم بازی کنم، یعنی برای هیچ تیمی نمی‌توانم.
 


پس تا مدت‌ها باید در انزلی بمانید.
تا زمانی که سربازی‌ام تمام شود و مسئولان نظام‌وظیفه تایید کنند، در انزلی می‌مانم. من در کنار ملوان هستم و حتی وقتی هم که تیم به کیش رفت، در انزلی هر روز تمرین کردم. من ملوان را تنها نگذاشتم و نمی‌خواستم بروم ولی شرایط این‌طور پیش رفت. هدف من فقط کمک کردن به ملوان بود تا مسئولان تیم بتوانند در خط‌حمله با توجه به مشکلاتی که تیم داشت، بازیکن جذب کنند. اگر من در لیست می‌ماندم فقط جای یک بازیکن را پر می‌کردم.
 


مدارک مصدومیت‌تان موجود است؟
بله تمام مدارک پزشکی موجود است . من در انزلی صبح و بعد ازظهر فیزیوتراپی می‌کردم  و در حال حاضر هم باید در کنار تیم باشم.
 


پس قطعا قولی که می‌گویند به استقلال‌خوزستان دادید، دروغ است.
بله، خواهش می‌کنم برای من جوسازی نکنند. چند وقت پیش برای بختیار داستان درست کردند و حالا نوبت من است. من سربازم و باید خدمتم را بگذرانم. هنوز با هیچ تیمی حرف نزده‌ام و فعلا تصمیمی نگرفته‌ام.
 


در این مدت شما و ماهینی سربازان ملوان بودید، چطور با فشارهایی که روی بازیکنان سرباز است کنار آمدید؟
هروقت که برای ملوان به میدان رفتم،  بهترین بازی‌هایم را انجام دادم و سعی کردم تمام وجودم را برای بازی بگذارم. هم من و هم حسین ماهینی همیشه بدون هیچ چشمداشتی بازی کردیم. من ملوان و مردم انزلی را دوست داشتم و دارم و در این مدت هم جز خوبی چیزی از آنها ندیده‌ام. امیداورم ملوان در ادامه لیگ موفق شود و تمام مشکلات این تیم حل شود. این تیم ریشه‌دار است و مسئولان باید کمک کنند تا دوباره اوج بگیرد.9411
     
آی اسپورت
2016-01-23 17:26:31
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر