فهرست
وقتی شخصیت قلعه‌نویی شکل گرفت:او منتظر شکست تیم‌امید بود!
وقتی شخصیت قلعه‌نویی شکل گرفت:او منتظر شکست تیم‌امید بود!

وقتی شخصیت قلعه‌نویی شکل گرفت:او منتظر شکست تیم‌امید بود!

آی‌اسپورت- امیر قلعه‌نویی سرمربی تراکتور در حالی منتقدان کادر فنی تیم امید را مورد انتقاد قرار می‌دهد که خود به صورت غیر مستقیم دلیل شکست تیم ملی امید را مهره‌چینی اشتباه خاکپور می‌داند. قلعه‌نویی در مورد علت شکست تیم امید گفت: «درست است که تیم ما باخت اما این تیم شایستگی رفتن به المپیک را داشت. بچه‌ها در 90 دقیقه بسیار عالی کار کردند. البته اشتباهاتی هم در گزینش بازیکنان، بحث جابه‌جایی‌ها و همچنین پست‌های غیرتخصصی وجود داشت که می‌توانستیم بهتر عمل کنیم». ایراداتی که قلعه‌نویی از کادرفنی می‌گیرد دقیقا همان اشکالاتی است که منتقدان به خاکپور وارد می‌دانند. اما سرمربی تراکتور نقص‌هایی که خود آنها را قبول دارد وقتی از زبان منتقدین تیم امید بیان می‌شود را به شخصیت آنها ربط می‌دهد. قلعه‌نویی پیرامون انتقادات اخیر از کادر فنی تیم امید گفت: «بنده با این فضا آشنا هستم و می‌دانم چه کسانی منتظر حذف این تیم با مربی ایرانی بودند. با این گروه کاری نمی‌توان کرد زیرا از بچگی شخصیت‌شان به این صورت شکل گرفته و به دنبال تخریب مربی ایرانی هستند». با توجه به این صحبت‌ها باید گفت امیر قلعه‌نویی هم هر چند غیر مستقیم جز کسانی به شمار می‌رود که به دنبال شکست تیم ملی امید بود، چون شخصیتش از بچگی به این صورت شکل گرفت.   

کدخبر:9412
  ۵  
آی اسپورت
2016-01-23 19:19:28
نظر دهید

۵ نظر
-
شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۴، ۱۹:۲۱
مردم کوفه
-
شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۴، ۲۰:۳۱
ایشون از همون دست افرادی ست که اگه هر مربی خارجی سکان هدایت تیم ملی رو در دست داشته باشه انتظاری جز قهرمانی در جام جهانی رو ندارند اما اگ مربی ایرانی بر مسند کار باشه؛ بعد از عدم راهیابی به جام جهانی یا حذف از جام ملت ها یا ... در پایان میگن شایسته بودیم اما چیزی از ارزش های ما کم نمیشه ...
-
شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۴، ۲۰:۵۱
خودت فهمیدی چی نوشتی؟
وحید
شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۴، ۲۱:۵۲
قله نویی سنش بیشتر از 37 ساله ها!!!
احمد
شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۴، ۲۳:۲۰
سواد خبرنگار داره از سایتتون میزنه بیرون...داره حیف میشه طفلک...یه بورسیه ای یا یه ترفیعی چیزی بهش بدین...هلاک میشه با این همه دانایی!!!!....والاااااا!!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر