فهرست
جهانبخش: در آلکمار هنوز به آن‌چیزی که انتظار داشتم، نرسیدم
جهانبخش: در آلکمار هنوز به آن‌چیزی که انتظار داشتم، نرسیدم

جهانبخش: در آلکمار هنوز به آن‌چیزی که انتظار داشتم، نرسیدم

آی اسپورت- علیرضا جهانبخش که این فصل در تیم آلکمار در لیگ هلند توپ می‌زند هنوز موفق نشده‌است موفقیت‌های سال گذشته‌اش در نایمخن را تکرار کند. جهانبخش با توجه به شرایط سنی‌اش می‌توانست در تیم امید هم حضور داشته‌باشد اما با مخالفت باشگاه نایمخن او هم همانند سردار آزمون و سعید عزت‌لهی نتوانست در جمع ناکام‌های المپیکی ایران باشد. بخش‌هایی از گفت‌و‌گوی خبرورزشی با جهانبخش را می‌خوانید:

** شرایطم خیلی خوب شده و این موضوع بعد از سپری کردن اردوی اسپانیا به اوج خود رسیده است. در اردوی اسپانیا هم که اردوی بسیار خوبی بود، تمام تلاشم را کردم که به شرایط ایده‌آل برگردم اما بیشتر از انتظارات شخصی برای من برآورده کردن انتظارات تیمم و سرمربی‌ام اهمیت دارد. اگر خوب باشم و انتظارات مربی را برآورده کنم، به نوعی مردم کشورم هم از من راضی خواهند شد.
** من رابطه بسیار خوبی با طرفداران نایمخن داشتم. در AZ آلکمار از ابتدا برخوردها با من خوب بوده و تشویقم هم کرده‌اند اما هنوز به آن چیزی که انتظارش را دارم، نرسیده است. با این وجود مطمئنم آنقدر شرایطم خوب خواهد شد که هواداران تیم‌مان به شکل بسیار خوبی مرا حمایت و تشویق کنند البته در حال حاضر هم رابطه خوبی با هواداران تیم‌مان دارم.
** به نظر من شکل تیمی و کار گروهی یک تیم در درجه اول اهمیت قرار دارد و به نظرم حالا که من و سردار به تیم المپیک نرفتیم، نمی‌توان راجع به نقش ما حرف زد و... تمام این حرف‌ها را زدم که بگویم در حال حاضر که من و سردار در تیم امید نیستیم، حرف زدن از این موضوع که اگر ما دو نفر بودیم، چه می‌شد و چه اتفاقی ممکن بود برای تیم امید بیفتد، بحثی بیهوده است.
** امیدوارم مرتضی در تیم جدیدش موفق شود و برای او در تیم السد آرزوی موفقیت می‌کنم و امیدوارم مرتضی بتواند از تجربیات بازیکنی مثل ژاوی نهایت استفاده را ببرد اما خودم خیلی دوست داشتم بازیکنی مثل مرتضی به لیگ‌های اروپایی می‌آمد البته این را هم باید اضافه کنم که حتماً شرایط برای حضور پورعلی‌گنجی در فوتبال اروپا مهیا نبوده است و امیدوارم مرتضی در سال‌های آینده به فوتبال اروپا بیاید. من برای انتخاب‌های همه بازیکنان احترام زیادی قائل هستم و مرتضی پورعلی‌گنجی هم از این قاعده مستثنی نیست چون هر بازیکنی بدون شک برای خودش با توجه به در نظر گرفتن همه شرایط بهترین تصمیم را می‌گیرد.** به دلیل شرایط سنی‌ام، من بازی‌های آقای احدی را ندیدم اما همین قدر که مرگ آقای احدی این‌قدر بازتاب داشته، معلوم است که ایشان بازیکن بزرگ و باکیفیتی بوده‌اند. فوت همایون بهزادی را هم تسلیت می‌گویم، مردی که می‌دانم یکی از بزرگ‌ترین فوتبالیست‌های تاریخ ایران بوده است. باید تا وقتی پیشکسوتان و فوتبالی‌ها زنده هستند، قدرشان را بدانیم. در فوتبال اروپا هر مراسمی هست، از پیشکسوتان آن باشگاه به عنوان اولین نفرات دعوت می‌شود و نظرات پیشکسوتان در هر مسئله‌ای را برای بهبود وضعیت تیم می‌پرسند. تمام این حرف‌ها را زدم که بگویم چرا از آقای احدی که مدرک A آسیا و B اروپا را داشته، کسی در مربیگری استفاده نکرد اما بعد از فوت به یادش افتاده‌اند در حالی که وقتی رضا احدی عزیز زنده بود، کسی حالش را نپرسید.

کد خبر: 9401
     
آی اسپورت
2016-01-23 21:54:14
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر