فهرست
دو آمار ناامیدکننده یونایتد: روزهای سیاه شیاطین سرخ
دو آمار ناامیدکننده یونایتد: روزهای سیاه شیاطین سرخ

دو آمار ناامیدکننده یونایتد: روزهای سیاه شیاطین سرخ

آی اسپورت – هواداران منچستریونایتد دیگر به دلیل و مدرک نیاز ندارند که ثابت کنند تیم این فصلشان ضعیف است و امیدی به موفقیت آن نمی رود.
شیاطین سرخ در این فصل به شکلی باثبات «ناامیدکننده» بوده اند. حتی در روزی که خوب نتیجه گرفته اند هم فوتبالشان نشانی از صلابت و اقتدار نداشته. فان خال بیش از هر چیزی بابت سبک بازی تیمش زیر فشار و زیر تیغ است.
در حالی که فان خال از آمار خود در یونایتد دفاع می کند اما او نمی تواند منکر این شود که تیمش این فصل به شکل غیرقابل منتظره ای بد بوده. باور داشته باشید یا نه٬ امتیازات حال حاضر یونایتد «بدتر» از امتیازاتی است که یونایتد زیر نظر مربی ناکام قبلی یعنی دیوید مویس گرفت. با دیوید مویس٬ یونایتد از ۲۳ بازی ۴۰ امتیاز گرفته بود و حالا با فان خال از همین تعداد بازی ۳۷ امتیاز گرفته. ضمن اینکه حالا یوننایتد بدترین آمار امتیازگیری در هفته بیست و سوم لیگ را طی دو و نیم دهه اخیر این رقابتها دارد.
آمار ناامیدکننده بعدی هم این است که یونایتد در ۱۱ بازی اخیر خانگی خود در نیمه اول نتوانسته گلی بزند و این برای تیمی که به شروعهای طوفانی در زمین خودش معروف بوده چیزی در حد یک فاجعه است و این روزها٬ روزهای سیاه شیاطین سرخ است.
     
آی اسپورت
2016-01-23 23:16:17
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر