فهرست
عصبانیت رونالد کومان: علاقه من به چلسی یک شایعه مزخرف است
عصبانیت رونالد کومان: علاقه من به چلسی یک شایعه مزخرف است

عصبانیت رونالد کومان: علاقه من به چلسی یک شایعه مزخرف است

آی اسپورت – رونالدو کومان سرمربی ساوتهمپتون از شایعاتی که در مورد علاقه او به مربیگری در چلسی منتشر شده عصبانی است و آنها را یک مشت اراجیف خوانده است.
کومان هلندی که موفق شد تیمش را به برد ۱-۰ در زمین منچستریونایتد برساند بعد از بازی مجبور شد به سوالات متعدد خبرنگاران در مورد آینده خودش پاسخ دهد. روز شنبه رسانه های انگلیسی به نقل از رادیو ۵۳۸ هلند نوشتند که کومان به گاس هیدینک مربی موقت چلسی توصیه کرده که سفارش او را به سران تیم آبی پوش لندنی بکند چرا که علاقه مند است فصل آینده در یک تیم بزرگ مثل چلسی مربیگری کند.
اما کومان در کنفرانس خبری بعد از بازی با منچستریونایتد واکنش تندی به این شایعه داشت: «وقتی خبری در هلند منتشر می شود همیشه این مشکل به وجود می اید. فکر کنم مشکلی در ترجمه درست اخبار هلندی وجود دارد. اینها همه اراجیف است و شما هم هرچه دلتان بخواهد می نویسید. همه می دانند که من در ساوتهمپتون راضی و خوشحالم و هنوز هم یک سال دیگر از قراردادم باقی منده. به کار در ساوتهمپتون ادامه خواهم داد و هیچکس نمی داند در آینده چه اتفاقی می افتد. من در مورد چلسی حرف زدم چون سئوالی در مورد چلسی و در مورد هیدینک از من پرسیده شد. اما دنبال این داستانهایی که شما نوشته اید نمی روم چون هم آنها یک مشت اراجیف است.»
     
آی اسپورت
2016-01-24 00:37:35
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر