فهرست

انتقاد قاسم خانی از مایلی کهن: به من هم بگویید کی روشی پور!

آی اسپورت -  مهراب قاسمخانی در نوشته ای که در اینستاگرامش منتشر کرد به جمع کروشی پورها پیوست.
 این متن را مهراب قاسمخانی طتز نویس سرشناس ایرانی درباره تیم امید نوشته است.
«پریروز بعد از حذف تیم ملی امید از مسابقات مقدماتی المپیک اومدم یه پست بذارم در مورد بعضی از آقایون که چپ و راست کی‌روش رو تخریب می‌کرد‌ند و مسخرش می‌کرد‌ند که تیم ملی رو توی جا‌م جها‌نی بین چهار تا تیم چهارم کرد. گفتم ولش کن! من که قرار نیست در هر موردی نظر بدم. الان دیدم یکی از همین آقایون که اتفاقا در حذف تیم المپیک نقش داشتند باز هم مصاحبه کردند و باز هم با تمسخر گفتن عباس آقا هم می‌تونست تیم ایران رو چهارم کند توی جا‌م جها‌نی... یعنی شما موفق بشید بهترین تیم امید بعد از انقلاب رو با بیشترین امکانات سخت افزاری و بالاترین هزینه بین چهار تا تیم قطر، سوریه و چین دوم کنید، یک نسل جوان رو که می‌تونستن با صعود به المپیک در دنیا دیده بشن و به لیگ‌های اروپایی برن و بدرخشن و تیم ‌ملی آینده ما را بسازنند، بسوزونید با خوردن سه گل از ژاپن رکورد پرگل‌ترین شکست تاریخ ایران در مقدماتی‌های المپیک رو بشکونید و تازه توی کارنامه تون قبلا هم یک بار دیگه تیم المپیک رو در سابق حذف کرده باشید، باز هم روتون میشه که کسی رو مسخره کنید؟ بابا اصلا من هم کی‌روشی‌پور. اصلا کی‌روش هم بد. شما که چنین هنرنمایی کردید می‌خواهید بقیه مسخره نکنید؟
پ. ن اول: توی این مملکت سابقه نداشته کسی به خاطر اشتباهاتش حتی اگر بزرگ باشن استعفا بده ولی کاش اقلا اون دوستانی که با یک تصمیم شخصی و سلیقه‌ای و بدون توجه به نظر میلیون‌ها ایرانی با مربیگری کرانچار در تیم امید مخالفت کردند و آقایون دیگری رو در راس تیم قرار دادن بدون این که نیازی ببینند که به کسی دلیلشو رو توضیح بدن یک کم شرمنده این مردم و اون جوون‌های با استعداد بشن و رسما از همه عذرخواهی کنن.
پ. ن دوم: عمرا اگه این کار رو بکنن.
پ. ن سوم: خسته نباشید می‌گم به همه بازیکنای تیم امید که تلاششون رو کردن حتی به تمام کادرفنی که قطعا دوست نداشتن حذف بشن فقط کاش بعضی از دوستان کمی احترام و متانت را یاد بگیرن.»

منبع: خبرآنلاین
  ۳  
آی اسپورت
2016-01-24 09:09:43
نظر دهید
۳ نظر
-
يكشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۴، ۱۰:۱۱
مایلی کهن که تعطیل ...
ولی امثال ژوله و قاسم خانی چی میگن؟؟!!! اینام بعد این همه سال نویسندگی طنز دنبال این هستن مطرح بشن
aref
يكشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۴، ۱۰:۵۲
خدا وکیلی این مایلی دیگه اخرشه ک علیه کی روش 12همین مربی برتر جهان میاد صحبت میکنه. کاشکی هر چ زودتر از فوتبال... بری دیگه بر نگردی
-
يكشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۴، ۱۴:۳۱
نفر اول که پیامت ثبت شده؛ تو چی میگی؟ فقط تو می فهمی؟
یعنی نویسنده مملکت که به حق هم میگه حق نداره نظر بده و شما که ... که اصلا هیچ کسی هم نیستی حق داری نظر بدی؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر