فهرست
مسقط و امان دو گزینه نزدیک به میزبانی از تیم‌های ایرانی
مسقط و امان دو گزینه نزدیک به میزبانی از تیم‌های ایرانی

مسقط و امان دو گزینه نزدیک به میزبانی از تیم‌های ایرانی

آی اسپورت - فردا دوشنبه جلسه تصمیم‌گیری درباره ادعای عربستانی‌ها مبنی بر بازی نکردن در زمین‌های ایران در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا و تلاش برای بازی در یک کشور بی‌طرف برگزار خواهد شد تا به این جنجال سعودی‌ها رسیدگی شود. پیش از این از کشورهای مختلفی از جمله ازبکستان، لبنان، اردن، عمان و قطر به عنوان کشور بی‌طرف یاد شده بود که البته فدراسیون فوتبال ایران این موضوع را رد و تاکید کرده بود که حاضر به بازی در زمین بی‌طرف نیست چرا که ایران از امنیت کافی برخوردار است.
حالا و در آستانه این جلسه حساس و سرنوشت‌ساز، یکی از روزنامه‌های عربستانی مدعی شده است که کنفدراسیون فوتبال آسیا به خاطر تعداد مسابقات لیگ قهرمانان آسیا بین تیم‌های ایرانی و عربستانی بیش از دو کشور بی‌طرف را برای میزبانی مسابقات مدنظر دارد. این روزنامه به نقل از منابع آگاه در کنفدراسیون فوتبال آسیا، نوشت: «گزارش‌ها از داخل AFC نشان می‌دهد به خاطر تعدد مسابقات که احتمالا تعداد آنها به ۶ مسابقه برسد، کنفدراسیون فوتبال آسیا به دنبال بیش از دو کشور برای میزبانی دیدار تیم‌های ایرانی و عربستانی است که طبق گزارش‌ها، مسقط پایتخت عمان و امان پایتخت اردن دو گزینه جدی هستند.»
عبدالرحمان بن مساعد رئیس سابق باشگاه الهلال عربستان هم در آستانه این تصمیم گیری حساس جمله عجیبی را روی توییتر خود منتشر کرده است. او از تمام کشورهای حاشیه خلیج فارس خواسته تا به باشگاه‌های عربستانی اضافه شوند و با این کشور برای بازی نکردن در ایران متحد شوند.

کد خبر:9402
  ۳  
آی اسپورت
2016-01-24 10:37:36
نظر دهید

۳ نظر
بهزاد
يكشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۴، ۱۲:۵۴
خاک تو سر تیم های ایرانی اگه برن تو یه کشور دیگه بازی کنند
-
يكشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۴، ۱۴:۲۷
این پنبه رو از گوشتون در بیارید که تیم های ایرانی یه جای دیگه بازی کنند.
حتی اگه afc هم زیر فشار این تصمیم رو بگیره، فدراسیون باید از لیگ قهرمانان آسیا کنار بکشه؛ اون وقت ببنینم اعتبار کجا بیشترین آسیب رو میبینه.

در ضمن بازی های ملی و مقدماتی جام جهانی تحت نظر فیفا برگزار میشه.
Narges Maddah
يكشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۴، ۱۶:۱۴
تیم های ایرانی نباید در کشوری جز خاک پاک ایران به میدان برند حتی اگه به قیمت حذف از مسابقات و جریمه از سوی فیفا تموم بشه.
مرگ بر آل سعود
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر