فهرست
برانکو به رحمتی بازی داد به کفشگری نه
برانکو به رحمتی بازی داد به کفشگری نه

برانکو به رحمتی بازی داد به کفشگری نه

آی اسپورت - مهرداد کفشگری به هر ترتیبی شد در پرسپولیس ماند تا دوباره بجنگد و جایگاه از دست رفته‌اش در ترکیب تیم خود را پس بگیرد اما ظاهرا برای رسیدن به هدفش کار بسیار دشواری خواهد داشت. در دیدار با سایپا در جام شهدا برانکو ایوانکوویچ می‌توانست از شش تعویض استفاده کند که 5 تعویض انجام داد. سرمربی پرسپولیس بین دو نیمه سه تعویض همزمان انجام داد و در دقایق 70 و 86 دو تغییر دیگر در تیمش به وجود آورد تا از این بازی تدارکاتی بهترین استفاده را کرده باشد.  این اتفاق در حالی رخ داد که دو تعویض آخر برانکو منجر به حضور دو بازیکن جوان و گمنام در زمین شد؛
اولی محمد رحمتی بود که اتفاقا در پست هافبک میانی بازی می‌کند و از ابتدای فصل تا هفته هفدهم فقط یک بار به لیست 18 نفره رسیده بود و دومی امیرعباس آیینه‌چی خرید جدید زیر 23 سال سرخ‌ها که دقایقی فرصت یافت اولین بازی‌اش با پیراهن پرسپولیس را انجام دهد. در واقع برانکو که سه بازیکن در تیم المپیک داشت و دو بازیکنش هم مصدوم بودند در بازی با سایپا تنها به قدیمی‌پور و کفشگری بازی نداد تا هافبک شماره 18 سرخ‌ها با چالشی تازه مواجه شود. حالا کفشگری که به امید بازگشت به ترکیب در تیمش مانده حتی در بازی‌های دوستانه هم فرصت بازی پیدا نمی‌کند تا این پرسش به وجود بیاید که آیا برانکو او را تنبیه کرده یا کلا اعتقادی به بازی‌اش ندارد؟ برانکو در حالی از کفشگری استفاده نکرد که وقتی کامیابی نیا تعویض شد نوراللهی از پست هافبک کناری به پست هافبک دفاعی رفت تا مشخص شود احتمالا کفشگری سومین گزینه برانکو برای این پست به حساب می‌آید و بدین ترتیب در ادامه فصل هم شانسی برای بازی کردن نخواهد داشت مگر اینکه اتفاقات عجیبی رخ دهد. از سوی دیگر بعد از اینکه کفشگری به نوعی در تقابل با مدیریت باشگاه پرسپولیس قرار گرفت و به خواسته آنها مبنی بر جدایی مسالمت آمیز تن نداد بعید نیست باشگاه از برانکو خواسته باشد این بازیکن همچنان به نیمکت دوخته شود و اصلا بازی‌ به او نرسد تا اینگونه تنبیهش کند. 
به هر حال حتی اگر این فرضیه درست نباشد به نظر می‌رسد به خاطر مسائلی که بین برانکو و کفشگری در نیم‌فصل اول اتفاق افتاد سرمربی پرسپولیس نظر چندانی نسبت به این بازیکن ندارد و با وجود تعریف و تمجید از این بازیکن در تمرینات و تشویق کردنش به نوعی نسبت به او بی تفاوت شده است.  از سوی دیگر کفشگری در بین بازیکنان اصلی پرسپولیس دوست صمیمی ندارد و در باند هفت هشت نفره‌ای که همه جا حتی در اینستاگرام با هم هستند، نیست تا از این مساله هم ضرر کند و فعلا نیمکت‌نشینی‌هایش ادامه داشته باشد.

منبع: ایران ورزشی
     
آی اسپورت
2016-01-24 11:52:11
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر