فهرست
در استقلال چه خبر است؟ مظلومی؛ هر روز تنهاتر از دیروز
در استقلال چه خبر است؟ مظلومی؛ هر روز تنهاتر از دیروز

در استقلال چه خبر است؟ مظلومی؛ هر روز تنهاتر از دیروز

آی اسپورت - پرویز مظلومی هر روز دلخورتر از روز قبل در تمرینات استقلال حاضر می‌شود، نزدیکان او و مربیان دیگر هم کم کم کاسه صبرشان لبریز شده و در حال غرولند کردن هستند چرا که به نظر می رسد حمایت کافی از مظلومی در استقلال صورت نمی‌گیرد و حامیان پرویز هر روز در باشگاه استقلال کمتر و کمتر می‌شوند.
به اتفاقات از ابتدای فصل تاکنون دقت کنید: پرویز مظلومی علی نظری و بهرام امیری را در نقل و انتقالات کنار خود می‌دید، آنها تیم خوبی برای استقلال و مظلومی بستند و حتی بهترین آمار را در برنامه نود به دست آوردند اما بهرام امیری دو ماه بعد از استقلال رفت.
جدایی بهرام امیری البته بعد از جدایی ریوالدو از استقلال بود. پس از ریوالدو و امیری کرار هم از استقلال رفت. این اما پایان ماجرا نبود. منصور پورحیدری یار غار مظلومی و کسی که بزرگترین حامی وی در باشگاه بود هم به دلیل بیماری کنار رفت و باشگاه فرزاد مجیدی را برای سرپرستی انتخاب کرد کسی که تا قبل از این هرگز با مظلومی کار نکرده بود.
انتقادها از سوی هیات مدیره موجب شد علی نظری جویباری هم کنار بکشد و به این ترتیب باز هم مظلومی با دهانی نیمه باز دنبال متحدان خودش گشت. مظلومی که قصد تغییر این شرایط را داشت سراغ افشارزاده را گرفت تا طی جلسه‌ای با او شرایط سرپرستی و نقل و انتقالات را عوض کند و البته متوجه شد که سرپرست باشگاه هم از آغاز نقل و انتقالات در ایران نبود!
در واقع باید گفت مظلومی هر روز در استقلال تنها‌تر از گذشته می‌شود و با این شرایط روزهای خوبی را نمی‌توان برای وی پیش‌بینی کرد. به هر حال در باشگاه های استقلال و پرسپولیس داشتن دوست و متحد و کسی که برای سرمربی به اصطلاح  سرش را جلوی توپ بگذارد بسیار مهم است کما اینکه دیدیم در نقل و انتقالات هیچکس برای مظلومی سر جلوی توپ نگذاشت و تیم نه بازیساز دارد و نه مدافع مد‌نظر سرمربی را.

منبع: مهر
  ۳  
آی اسپورت
2016-01-24 12:31:41
نظر دهید

۳ نظر
-
يكشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۴، ۱۲:۵۰
استقلال عالیه و این فصل دوگانه میگیره
-
يكشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۴، ۱۴:۲۴
واقعا جای حاج فتل تو استقلال خالیه. حداقلش این بود که تیمو دوست داشت و مثل افشارزاده انقدر بی خیال نبود! استقلال سقوط کنه هم افشارزاده خیالش نیست
-
يكشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۴، ۱۴:۵۲
فتح الله زاده فقط برای استقلال بدهی بالا اورد, افشارزاده تبلیغات نمی کنه ولی کارش خوبه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر