فهرست
اینتر 0 - 0 اودینزه / ناامیدی در سن سیرو
اینتر 0 - 0 اودینزه / ناامیدی در سن سیرو

اینتر 0 - 0 اودینزه / ناامیدی در سن سیرو

آی اسپورت - دو تیم اینتر و اودینزه امشب در حالی به مصاف هم رفتند که برد در این مسابقه می توانست امیدهای اینتر را برای حضور در رقابت های فصل بعد لیگ قهرمانان بیشتر و بیشتر کند.

در این بازی بازیکنان اینتر به خوبی از موقعیت ها استفاده نکردند و علیرغم ایجاد موقعیت های بیشمار روی دروازه ی حریف نتوانستند گلی وارد دروازه ی اودینزه کنند. فصل گذشته نیز اینتری ها با هدایت استراماچیونی بسیار فاجعه بار عمل کردند و نتوانستند جایگاهی بهتری از نهمی کسب کنند. دو تیم در رقابت های نیم فصل اول و کوپا ایتالیا نیز به مصاف هم رفته بودند که نتیجه ی دیدار رفت لیگ 0-3 به سود اینتر و نتیجه ی دیدار کوپا 0-1 به سود اودینزه به پایان رسیده بود.

ترکیب دو تیم را ملاحظه می کنید:

 

در دقایق ابتدایی این مسابقه اودینزه توانست موقعیت هایی روی دروازه ی اینتر خلق کند. اما دو تیم تا اواخر نیمه ی اول موقعیت های چندانی نداشتند. تا اینکه در دقیقع ی 41 شوت بیست یاردی هاندانوویچ بازیکن اینتر به صورتی خطرناک از کنار دروازه ی اودینزه به بیرون رفت. اینتر در نیمه ی دوم چند بار هم اقدام به شوت زنی کرد که شوت های گوارین و پالاسیو از بالای دروازه ی اودینزه به بیرون رفت. در دقیقه 54 نیز گوارین می توانست با شوتی با دقت تر فرصت گلزنی اش برای اینتر را تبدیل به گل کند.با این نتیجه اینتر در جایگاه پنجم قرار گرفت و برای حض.ر در اروپا باید چشم به راه هفته های آینده باشد.

امار بازی و تایم لاین:

     
آی اسپورت
2014-03-28 02:49:30
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر