فهرست
توخل و بازیکنان دورتموند پس از شکست گلادباخ: فوق‌العاده بود
توخل و بازیکنان دورتموند پس از شکست گلادباخ: فوق‌العاده بود

توخل و بازیکنان دورتموند پس از شکست گلادباخ: فوق‌العاده بود

آی‌اسپورت- شنبه شب در اولین هفته بوندسلیگا پس از تعطیلات، بورسیا دورتموند موفق شد تا با نتیجه ی 3 بر 1 مونشن گلادباخ را شکست دهد. پس از بازی توخل سرمربی زنبورها و بازیکنان این تیم در مورد این پیروزی به صحبت پرداختند.


توماس توخل:
همگی ما شایسته‌ی این پیروزی بودیم. بسیار عالی عمل کردیم و نبوغ خود را به رخ حریف کشیدیم. طرز فکر خوبی در این بازی داشتیم. چیزی که برایمان مهم است این است که هم اکنون در جایگاه دوم قرار داریم. در کل باید بگویم که در دیدار برابر گلادباخ نمایش خوبی داشتیم.


متس هوملس:
هر دو تیم در این دیدار خوب عمل کردند اما باید بگویم که از لحاظ کیفیت بازی امروز ما تیم برتر میدان بودیم. به لطف اوبامیانگ، گوندوگان، رویس و میختاریان توانستیم این پیروزی را بدست آوریم.


ایلکای گوندوگان:
حس فوق العاده‌ای است که بتوانید در برابر تیمی که بایرن مونیخ را 3 بر 1 شکست داده است با همین نتیجه پیروز شوید. با روشی که بازی کردیم انگیزه و شوق‌مان برای دیدارهای پیش رو افزایش یافته است. امیدوارم که بتوانیم جایگاه خود را در رده‌ی دوم جدول رده‌بندی بوندسلیگا حفظ کنیم.


مارکو رویس:
گلادباخ امروز بسیار کامل عمل کرد و عملکردی هجومی داشت. سال‌های بسیار خوبی را در گلادباخ سپری کردم و احترام خاصی برای این باشگاه قائلم. گلادباخ باشگاه بزرگی است. به نظر من در برابر گلادباخ به اندازه‌ی کافی استوار نبودیم. انتظار داشتم که زودتر دروازه‌ی حریف را باز کنیم.


منبع: سایت بوندسلیگا

کدخبر:9412
     
آی اسپورت
2016-01-24 14:46:27
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر