فهرست
بیانیه تراکتور در حمایت از اخباری:اجازه نمی‌دهیم به او حمله کنید
بیانیه تراکتور در حمایت از اخباری:اجازه نمی‌دهیم به او حمله کنید

بیانیه تراکتور در حمایت از اخباری:اجازه نمی‌دهیم به او حمله کنید

آی‌اسپورت- در پی حذف تیم ملی امید کشورمان از مسابقات انتخابی المپیک حواشی و انتقاداتی نسبت به عملکرد محمدرضا اخباری دروازه‌بان تیم امید به وجود آمد که در این راستا باشگاه تراکتورسازی بیانیه‌ای صادر کرد. در این بیانیه آمده است:
تیم ملی امید کشورمان پس از ماه‌ها تلاش و برنامه‌ریزی نتوانست جواز حضور در المپیک را کسب کند و حسرت المپیکی شدن برای سال‌های سال ادامه پیدا کرد. مدیریت، کادر فنی و بازیکنان تیم تراکتورسازی ضمن حمایت از دروازه‌بان ملی‌پوش تیم خود اعلام می‌دارد که محمدرضا اخباری بازیکن جوان تیم ملی ازجمله بازیکنانی بود که تا این مرحله از مسابقات عملکرد عالی داشته و یکی از مهره‌های تأثیرگذار تیم ملی برای رسیدن به این مرحله از مسابقات بود. لذا باید از سرمایه‌های ورزش خود بیش‌ازپیش حمایت کنیم و اجازه ندهیم که این بازیکنان آینده‌دار ازلحاظ روحی روانی دچار مشکل شوند چرا که آینده فوتبال ما را همین استعدادها رقم خواهند زد.

کدخبر:9412
  ۵  
آی اسپورت
2016-01-24 15:10:51
نظر دهید

۵ نظر
امیر تبریز اوغلی ضد لنگ وکیسه
يكشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۴، ۱۵:۳۸
حذف شد که شد به درک.. یااشسن اخباری
-
يكشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۴، ۱۵:۴۶
کوپن ایران از قبل سوخته بود با کوپن کسایه دیگه وارد شدیم *ای چشم روزگار چه کرد با ما این چشمی تو مسابقات
-
يكشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۴، ۱۵:۵۷
همچین میگن بازیکن ما بازیکن ما, اینم از همون سربازاست که از تیمای دیگه کش رفتدد, شما هیچ چیزی از خودتون ندارید,قبل اومدن سپاه تو تیمتون بزرگترین افتخارتون یه فینال حذفی و اسانسور لیگ بودنتون بود
بهرام
يكشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۴، ۱۹:۰۳
تبریز اونقدری سرمایه داار داره که نیازی به سپاه نداریم . اینجا تبریزه ولی فوتبال ما سیاسیست و اگه دست مردم بود...
نه اینکه استقلال و پرسپولیس دست مردم هستن! این دو تیم هم که علاوه بر بودجه دولتی صدا و سیما و شبکه های دولتی و البته روزنامه های دولتی رو تو تسخیر خودشون دارن! هر بچه ای بعد تولد اسم این دوتا رو تو تلویزیون میشنوه اونقدر که تبلیغات میکنن بعد انتطار رقابت سالم رو دارید. جم کنید بابا.
-
يكشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۴، ۱۹:۲۲
واقعا دروازه بان ضعیفی بود بی خودی بزرگش کردند
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر