فهرست
برای تشکیل تیم «ب» / پرسپولیس برنامه «استیج» می‌سازد!
برای تشکیل تیم «ب» / پرسپولیس برنامه «استیج» می‌سازد!

برای تشکیل تیم «ب» / پرسپولیس برنامه «استیج» می‌سازد!

آی اسپورت- پرسپولیسی‌ها تصمیم گرفته‌اند برای خودشان یک تیم «ب» درست کنند. برای پشتوانه‌سازی مثلا. دکتر زادمهر، عضو هیات‌مدیره این باشگاه گفته: «وقتی برای جذب دروازه‌بان به دردسر افتادیم، این موضوع (نداشتن پشتوانه) بیشتر برای ما نمود پیدا کرد. پرسپولیس با پیش‌بینی بحران‌های این‌چنینی یک تیم «ب» تشکیل داده تا نیازهای تیم «الف» را از این طریق تامین کند.»
حالا بماند که این طرح جدید نیست و پرسپولیس همین چند سال قبل هم یک تیم «ب» داشت که با مربیگری اسماعیل حلالی در مسابقات شرکت می‌کرد و نتایج خوبی می‌گرفت. اما همه اعضایش از بی‌پولی و کم‌توجهی گلایه داشتند و آخرش هم مشخص نشد سرنوشت آن تیم به کجا رسید. حالا مسئولان پرسپولیس انگار آن تیم را از یاد برده‌اند و از این طرح به‌عنوان یک طرح جدید یاد می‌کنند!
اما نکته مهم‌تر، چگونگی شکل‌گیری این تیم است. باشگاه پرسپولیس امروز اطلاعیه‌ای منتشر کرده با این مضمون که به منظور استعدادیابی و پشتوانه‌سازی جهت تشکیل تیم پشتیبان تیم بزرگسالان پرسپولیس از چهره‌های جدید تست فنی می‌گیرد. هر کسی که احساس می‌کند قابلیت بازی در سطح بالا را دارد و تا به حال کشف نشده، از سن 17سال به بالا حتی تا 28سال (به گفته مسئولان باشگاه) می‌تواند فرم ثبت‌نام را پر کند. به همراه گواهی عدم اعتیاد و عدم سوءپیشینه و غیره و غیره و... 500 هزار ریال پول!
احتمالا مهم‌ترین جای این اطلاعیه (برای مسئولان باشگاه) همین آیتم آخر بوده است. شاید مدیران پرسپولیس بعد از اینکه از طرحِ «هر پرسپولیسی 5هزار تومان» برای درآمدزایی ناامید شدند به این طرح رسیده باشند. وگرنه کسی که قرار است به امید عضویت در تیم پرسپولیس تست فنی بدهد چرا باید 50هزار تومان هم به حساب این باشگاه بریزد؟ یک تست چنددقیقه‌ای مگر چقدر هزینه دارد؟ و اصلا کیست که نداند برای تشکیل یک تیم 20نفره از استعدادهای گمنام اصلا نیازی به اطلاعیه و فراخوان نیست. در حالت عادی هم صدها بازیکن ریز و درشت برای تست به تمرین تیم‌های بزرگ می‌روند و از میان آنها میلاد و مهرداد محمدی بیرون می‌آید.
.
باشگاهی که یک بار تیم «ب» داشته و به راحتی آن را منحل کرده، برای تشکیل دوباره این تیم بعید است به فراخوانی در این شکل و شمایل نیاز داشته باشد. پس این اطلاعیه برای چیست؟ آن بند 500هزار ریالی به چه منظوری در اطلاعیه آمده است؟ این طرح برای استعدادیابی است یا درآمدزایی؟ کسی هست به این سوالات پاسخ بدهد؟9411
  ۳  
آی اسپورت
2016-01-24 17:52:13
نظر دهید
۳ نظر
-
يكشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۴، ۱۸:۵۰
بسوز کیسه کش .. سوختی از اینکه آینده پرسپولیس با این کار تضمینه؟
-
يكشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۴، ۱۸:۵۴
تیتر کو تو متن ؟؟ یعنی همه باید بدونن اینی که می گی چیه ؟؟؟
آراز
دوشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۴، ۱۲:۵۴
بابا لنگ رو چه به این حرفها ... تیمی که اسطوره اش پروین لاته است . دروازه بانشون اونجوری با بدکاره ها می پره بابا شوخی نکین
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر