فهرست
ونگر: با تمام وجودمان در لیگ برتر به میدان می رویم
ونگر: با تمام وجودمان در لیگ برتر به میدان می رویم

ونگر: با تمام وجودمان در لیگ برتر به میدان می رویم

آی اسپورت- سرمربی تیم آرسنال اعتقاد دارد تیمش می تواند در ادامه ی رقابت های لیگ برتر بدون اشتباه ظاهر شود. او انتظار دارد پایان این فصل با حوادث غیر مترقبه ی زیادی همراه شود.

توپچی ها در ابتدای هفته ی گذشته با نتیجه ی 0-6 در استمفورد بریج از چلسی شکست خوردند و در بازی بعدیشان هم در حالی مقابل تیم سوانسی به تساوی 2-2 رسیدند که گل دیرهنگام متیو فلامینی مانع از ششکست آن ها شد.

این نتیجه ی مساوی به این معنا بود که جایگاه چهارمی توپچی های لندن در پایان فصل تضمین شده نیست و اورتون می تواند آن ها را عقب براند. اما ونگر اعتقاد دارد تیمش در ماه می می تواند دوباره به جمع چهار تیم برتر لیگ باز گردد.

ونگر در مصاحبه با وبسایت رسمی باشگاه آرسنال گفت:« فکر می کنم همه باید با تمام وجود تلاش کنیم. همه در مورد بازگشت اورتون به رقابت بر سر جایگاه چهارم صحبت می کنند. چرا ما نباید به رقابت با تیم های بالاتر از خودمان امیدوار باشیم؟ بازی های تعیین کننده زیادی باقیمانده است و جایگاهمان در پایان رقابت های این فصل به عملکرد خودمان وابسته است. در حال حاضر ما به رقابت برسر قهرمانی فکر نمی کنیم. حالا ما به برد در بازی بعدی فکر می کنیم و می خواهیم نشان دهیم رقابت در بین تیم های بالای جدول چقدر نزدیک است. شما بازی چهارشنبه شب لیورپول و ساندرلند را دیدید. می بینید که چقدر ضربه ی روحی و روانی باختن در چنین مقطعی زیاد است. رئال به بارسا باخت و پس از آن، آن ها دوباره باختند. بنابراین ریکاوری و بازگشت روحیه ی بازیکنان پس از بازی با سوانسی بسیار مهم بود. از این بازی به بعد باید مثبت بیندیشیم و به بردن بازی بعدی فکر کنیم.»

آرسنال باید روز شنبه به مصاف منچستر سیتی، بخت اول قهرمانی در رقابت های امسال برود. تیمی که در دیدار توانست شش بار دروازه ی شاگردان ونگر را باز کند.

     
آی اسپورت
2014-03-28 10:19:14
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر