فهرست
آگوئرو دوباره سیتی را نجات داد / 5 نکته از بازی منچستر سیتی و وستهام
آگوئرو دوباره سیتی را نجات داد / 5 نکته از بازی منچستر سیتی و وستهام

آگوئرو دوباره سیتی را نجات داد / 5 نکته از بازی منچستر سیتی و وستهام

آی اسپورت - تیم های منچستر سیتی و وستهام دیروز در چارچوب هفته 23 رقابت های لیگ برتر به مصاف رفتند که حاصل 90 دقیقه تلاش دو تیم تساوی 2-2 در ورزشگاه آپتون پارک بود.
یک - آگوئرو دوباره ناجی تیمش شد
سرخیو آگوئرو: 7 شوت ، 3 شوت درون دروازه و 2 گل . مهاجم آرژانتینی بار دیگر تیمش را نجات داد در حالیکه به ندرت در این بازی تغذیه شد . به غیر از پنالتی دقیقه 9 آگوئرو تیم میهمان تا دقیقه 81 که آگوئرو گل دوم تیمش را به ثمر رساند هیچ شوتی به درون دروازه حریف شلیک نکرد . تعداد شوت ها در نیمه اول 3-3 مساوی اما در نیمه دوم این تعداد به طور چشمگیری افزایش یافت . در پایان بازی وستهام 10 شوت و من سیتی 16 شوت شلیک کردند که از 16 شوت تیم من سیتی 3 شوت به درون چارچوب نواخته شدند ( هر 3 شوت توسط آگوئرو زده شد ) ، 10 شوت بلوک شدند و 2 شوت نیز به تیرک برخورد کرد.
دو - تلاش سخت و مداوم پایت
یک بار دیگر دیمیتری پایت قلب حملات پر جنب و جوش تیم وستهام بود . او با وفاداری بازی کرد و 7 حمله به سمت دروازه حریف داشت و همچنین جو هارت را نیمه اول مجبور به یک واکنش تماشایی کرد . همچنین یک دیپلم افتخار هم باید به وینگر سمت راست تیم وستهام آرون کرسول داده شود که به خوبی با پایت همکاری می کرد  و دوندگی بسیاری داشت.
سه - دبل کردن والنسیا
اسلاون بیلیچ در پایان بازی گفت: "من واقعا به این تیم افتخار می کنم . ما چه از نظر انفرادی و چه از نظر تیمی فوق العاده بودیم."
با اینکه ممکن دیمیتری پایت تیتر روزنامه و مجلات را به خود اختصاص دهد ولی 2 عملکرد فردی ممتاز از انر والنسیا و الکس سانگ برای عملکرد تیم وستهام حیاتی بودند.
انر والنسیا: 2  شوت و 2 گل که باعث شد رکورد این فصل او دوبرابر شود.
چهار - الکس سانگ روی دور
الکس سانگ به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شد . او در کنار مارک نوبل تلاش خستگی ناپذیری برای جلوگیری از ضدحملات من سیتی انجام داد . او 14 بار توپ را بازپس گرفت و 8 تکل از 13 تکلش موفق بود بازیکن سابق آرسنال همچنین در به گردش درآوردن توپ نیز عملکرد خوبی داشت . 44 پاس از 52 پاس او به سالم بود.
پنج - ایهیناچوی جذاب
ایهیناچو اخیرا با گل دقایق پایانی اش برابر کریستال پالاس که باعث برد تیمش شد  خودش را به عنوان یک بازیکن تعویضی فوق العاده نشان داده است  . بازیکن 19 ساله مجددا عملکرد بی نظیری در بازی دیروزداشت و از دقیقه 76 به جای فابین دلف وارد زمین شد . او 2 شوت در بازی دیروز زد که یکی خارج از چارچوب بود و دیگری بلوکه شد ولی در ادامه توپ به آگوئرو رسید و گل تساوی تیم من سیتی به ثمر رسید.کد خبر: 9406
     
آی اسپورت
2016-01-24 18:34:50
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر