فهرست
حرکت نمادین هواداران منچستر علیه مویس
حرکت نمادین هواداران منچستر علیه مویس

حرکت نمادین هواداران منچستر علیه مویس

آی اسپورت- به نظر می رسد تیره روزی های مویس در منچستر یونایتد پایان ندارد و به نظر می رسد حرکت اعتراضی هواداران تیم منچستر در روز بازی منچستر یونایتد در اولدترافورد به احتمال زیاد انجام می شود.

قهرمانان سابق رقابت های لیگ برتر بدترین نتایج این تیم در دهه های اخیر را کسب کرده اند و چهارشنبه شب سایت معتبر گل اعلام کرد، مسئولان باشگاه قصد دارند از همه ی گزینه های ممکن برای فرار از این شرایط استفاده کنند.

حالا پس از شکست 0-3 شیاطین سرخ در برابر رقیب همشهریشان سیتی، هواداران قصد دارند مستقیم ترین شیوه ی ممکن برای اعتراض را انتخاب کنند.

یکی از وبلاگ های هواداران باشگاه منچستر یونایتد به نام therepublikofmancunia.com اعلام کرده است در اعتراض به عملکرد "آقای برگزیده" (لقب کنایه آمیز هواداران یونایتد برای مویس) قصد دارند اعتراض خود را به شکل بنری که کاملا روی استادیوم قرار می گیرد در بازی این تیم با استون ویلا در روز شنبه نشان دهند.

در این وبلاگ آمده است:«گروهی از هواداران 840 پوند هزینه ی لازم برای پرواز یک هواپیما (بالن) بر روی اولدترافورد را در یک روز جمع کرده اند. روی این بالن عبارت "انتخاب اشتباه – مویس را اخراج کنید" نوشته خواهد شد.» بعضی از هواداران می خواستند بنرهای اعتراض آمیز نسبت به مویس جمع آوری شود اما شکست 0-3 برابر من سیتی مانع از این مساله شد.

     
آی اسپورت
2014-03-28 21:08:55
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر