فهرست
گزارشی از وضعیت تراکتور با قلعه‌نویی: ژنرال خشن تر از تونی
گزارشی از وضعیت تراکتور با قلعه‌نویی: ژنرال خشن تر از تونی

گزارشی از وضعیت تراکتور با قلعه‌نویی: ژنرال خشن تر از تونی

آی اسپورت-پس از کنار گذاشته شدن تونی اولیویرا از سرمربیگری تیم تراکتورسازی تبریز و حضور پرسروصدای امیر قلعه‌نویی در رأس کادر فنی این تیم، سرخپوشان تبریزی پنج بازی رسمی انجام داده‌اند که چهار بازی در لیگ و یک مسابقه در جام حذفی بوده است. شاگردان قلعه نویی در این پنج مسابقه، 2 برد مقابل تیم‌های استقلال اهواز و نفت تهران داشتند؛ 2 تساوی مقابل استقلال تهران و گسترش فولاد تبریز ثبت کرده‌اند و تنها یک باخت مقابل آبی‌پوشان پایتخت داشتند که آن یک شکست، مربوط به مرحله نیمه‌نهایی جام حذفی بود و برای سرخپوشان تبریزی گران تمام شد. اما نکته جالب توجه بازی‌های تراکتور امیر قلعه نویی در لیگ برتر، این است که این تیم در مجموع چهار گل در چهار بازی به ثمر رسانده و تنها یک گل دریافت کرده که دو گل زده تراکتوری‌ها مربوط به نیمه اول و دو گل دیگر، مربوط به نیمه دوم می‌شود.
تنها گل خورده این تیم هم به مربوط به نیمه اول بازی مقابل گسترش فولاد است. البته تراکتورسازان در این پنج بازی با هدایت قلعه نویی، 10 کارت زرد و یک کارت قرمز دریافت کرده‌اند که نشان از بازی فیزیکی شاگردان قلعه نویی دارد. با همه این تفاسیر، امیر قلعه‌نویی بارها در صحبت‌های بعد از حضورش در تراکتورسازی، عنوان کرده که تیم مدنظرش، پس از تعطیلات نیم‌فصل شکل می‌گیرد و حال باید منتظر رونمایی از تراکتور ایده‌ال قلعه‌نویی در بازی روز 13 بهمن مقابل راه آهن بود، چرا که در فصل نقل و انتقالات لیگ پانزدهم، تراکتور با تغییرات زیادی مواجه شد و بازیکنان مورد نظر سرمربی جدید سرخپوشان به تیم اضافه و نفرات زیادی هم از جمع تراکتوری‌ها جدا شدند.
کدخبر:9403
  ۵  
آی اسپورت
2016-01-24 19:14:17
نظر دهید

۵ نظر
-
يكشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۴، ۲۰:۰۹
چطوری قلعه کوچولو؟
تراختورچی
يكشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۴، ۲۰:۱۰
بابا این عباسی رو برکنار کنید یواش یواش داره تیم رو میخوره به بهانه تقویت
-
يكشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۴، ۲۳:۴۷
تراکتوره رسول کجا و تراکتوره قلعه کجا رسول جوان و پر از انگیزه و خلاق و باهوش و متعصب و عاشق و معرف استعدادها و بازیکنای جوان و متعصب... قلعه نوعی بازنشسته با افکار تمام شده و معرف بازیکنایی چون حاتمی و بیگ زاده وبی تعصب و فارغ از هیچ عشقی به تیم و هوادارش البته احترامش واجبه و تا هر وقتی که اینجاست باید حرمتش حفظ بشه .. این فقط یه مقایسه بود.....
مراغلی اوغلان
دوشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۴، ۰۱:۲۵
یه تار موی آتا تونی رو با صدتا قلعه نوعی ها عوض نمیکنم ..
امیر
سه شنبه ۶ بهمن ۱۳۹۴، ۲۳:۰۷
بابا شما ها چرا اینقد بی انصاف هستین.
بزارید براتون بگم قلعه نوعی کی هست :
قلغه نوعی کسی بود که وقتی استقلال به دسته سه رفت تنها کسی بود که از میان ستازه ها استقلال رو تنها نذاشت.
ژنرال کسی است که با پنج قهرمانی در لیگ و دو قهرمانی در جام حذفی پر افتخار ترین مربی در هر دو جام است.
آقایون تراکتوری شما که اینقد نمک نشناس هستین و از قلعه نوعی بد میگین باید بهتون بگم تاقبل از اومدن ژنرال یک تیمی بود در حد نفت ولی قلعه نوعی این تیم رو متحول کرد و در لیگ نایب فهرمان کردکرد و تمام این بازیکنای الان تراکتور که واسه خودشون اسم و رسم در کردن اینا رو قلعه نوعی به فوتبال معرفی کرد.
پس لطفا نمک نشناس و بی انصاف نباشید.
چون اگه ژنرال نبود شما ها الان یک تیم در حد ملوان یا نفت بودین
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر