فهرست
لواندوفسکی: فکرنمی کردیم بایرن به این زودی قهرمان شود
لواندوفسکی: فکرنمی کردیم بایرن به این زودی قهرمان شود

لواندوفسکی: فکرنمی کردیم بایرن به این زودی قهرمان شود

آی اسپورت- روبرت لواندوفسکی،  مهاجم دورتموند، معتقد است مصدومیت های متعدد بازیکنان تیمش در این فصل موجب شد تا بار دیگر بایرن با اختلاف زیاد قهرمان شود.

شاگردان گواردیولا این هفته با پیروزی مقابل هرتابرلین، قهرمانی شان در رقابت های بوندس لیگا را قطعی کردند و اکنون دورتموندی ها تنها به دنبال کسب عنوان دوم هستند.پ

لواندوفسکی به خبرنگاران گفت:" من هرگز فکرش را هم نمی کردم که باز هم مانند فصل قبل، با این فاصله قهرمانی را به بایرن هدیه بدهیم، البته مصدومیتهای بیش از اندازه در تیم ما تاثیر بسیار چشمگیری در این موضوع داشت.
 
باید بپذیریم که ما در لیگ دوم خواهیم شد، ولی هنوز دو جام برایمان باقی مانده و تلاش ما برای تصاحب حداقل یکی از آنها در این فصل ادامه خواهد داشت."
 
دورتموند در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان باید مقابل رئال مادرید قرار بگیرد و لواندوفسکی به دلیل محرومیت، در دیدار رفت غایب است. "دریافت کارت زرد برایم دیوانه کننده بود، اما امیدوارم که در سفری که به مادرید خواهیم داشت بتوانیم با یک نتیجه خوب به آلمان بازگردیم و سپس در دیدار برگشت با انگیزه ای بسیار بالا به بازی برخواهم گشت و به هم تیمی هایم برای صعود کمک خواهم کرد، من خاطرات خوبی برابر رئال مادرید دارم."

     
آی اسپورت
2014-03-28 10:44:57
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر