فهرست
وقتی اصفهانیان تبانی قهرمانی را تایید می‌کند
وقتی اصفهانیان تبانی قهرمانی را تایید می‌کند

وقتی اصفهانیان تبانی قهرمانی را تایید می‌کند

آی اسپورت- گزارش کمیسیون 90 مجلسی در مورد فساد در فوتبال امروز حسابی سروصدا کرده و اقشار مختلف فوتبالی را به تکاپوواداشته است. همانطور که پیش‌بینی می‌شد بخشی از این گزارش فساد در مورد کمیته داوران و بحث تبانی بوده است. جالب است که اصفهانیان این بار تلاشی برای دفاع از داوران نمی‌کند و فقط می‌گوید:«داورانی که تبانی می‌کنند مایه سرشکستگی ما هستند!»
اصفهانیان در بخشی از صحبت‌هایش هم به صورت تلویحی بحث تبانی و کارت به کارت کردن محسن قهرمانی را تایید می‌کند:« ما تمام تلاشمان را برای برخورد با تبانی انجام می‌دهیم. یک بار چنین موضوعی به ما گزارش شد و گفتند مبلغی برای داور کارت به کارت شده است. دیدید که کمیته اخلاق ورود پیدا کرد و آن داور 8 ماه محروم شد و 5 میلیون تومان هم جریمه نقدی.اصلا به نظر من داوری که این کارها را می کند و دست به تبانی می کند نامش مایه سرخوردگی است.ما هم دوست داریم که با کسانی که کارهایی از این دست انجام داده اند برخورد شود و اشد مجازات برای آنها در نظر گرفته شود تا هر چه زودتر شاهد تمام شدن اسن اتفاقات باشیم.»
کدخبر:9403
  ۴  
آی اسپورت
2016-01-24 20:20:56
نظر دهید

۴ نظر
-
يكشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۴، ۲۱:۵۱
مگه بچه بازیه بازی با احساساته جوانانه مملکت مگه شوخیه این همه سرمایه گذاری تیمها و برو و بیا و برگزاری مسابقات و خرجها و زحماته فراوان که همه انها با سوته یه داوره فاسد از بین بره و بی اثر بشه ... داوری که قهرمان تایین میکنه داوری که کارت به کارت میکنه و .... و تمامه هزینه ها و زحمات و عواطفی که خرجه تیمها میشه رو به باد میده باید از فوتبال محو بشه .. حالا اقا با افتخار میگه هشت ماه محروم شده دیگه یا فغانی مفسد که علنا قهرمان فصله پیش رو تایین کرد فقط چند جلسه محروم شد و بعضی ها از تنگ نظری چون بر علیه تراکتور تبانی کرده بود از این داوره فاسد به هر بهانه ای ذرت و ذرت قدردانی میکنن .. همین میشه که یه روزی سره خودشون هم اون بلا میاد ....
اکسل ویتسل
يكشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۴، ۲۲:۵۲
شما هنوز دست برنداشتید محسن قهرمانی با 2 میلیون تبانی کرده؟از کجا خط میگیرید؟
امیر تبریز اوغلی ضد لنگ وکیسه
يكشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۴، ۲۳:۵۷
از فغانی جه خبر؟
-
دوشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۴، ۰۰:۳۹
جالبه از اون داور قهرمان ساختید....!
اون داور چندین قهرمانی رو جابه جا کرد!
جالب تر اینکه حاجی مایلی؛ مربی اخلاق از اون داور هم دفاع میکرد!
چقدر این اشخاص با هم جورند؛ دایه ای اخلاق مداری و ...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر