فهرست
اولین واکنش به اتهام فساد به برنامه نود
اولین واکنش به اتهام فساد به برنامه نود

اولین واکنش به اتهام فساد به برنامه نود

آی اسپورت- در گزارش اخیر کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی و در بخش رسانه های زرد اتهامات سنگینی به برنامه نود وارد شده است که مسئولان صدا و سیما در صددد هستند تا به این موضوع واکنش نشان دهند. حسین آقازمانی، مدیر گروه ورزش شبکه سه سیما دراینباره  گفت: «بنده گزارش را خواندم و تلفنی با مدیر شبکه سه صحبت کردم و قرار شد ایشان هم گزارش مذکور را بخواننند و ان شالله فردا نظرمان را درباره این اتهامات مطرح خواهیم کرد. »
گفتنی است که در بخشی از گزارش مورد نظر آمده است: در کنار نشریات زرد ورزشی، یکی از برنامه های فوتبالی سیما نیز که مخاطبین بسیاری دارد، بر اساس گزارش های متعدد اهالی فوتبال و برخی شواهد و قرائت، نه تنها در افزایش ناهنجاری های این ورزش نقش فزاینده داشته است، بلکه برخی شائبه ها درباره نقش عوامل اصلی این برنامه، برای اتصال مربیان و بازیکنان خارجی به باشگاه های داخلی وجود دارد که موضوع قابل رسیدگی دقیق تر است.
کدخبر:9403
  ۵  
آی اسپورت
2016-01-24 20:23:19
نظر دهید

۵ نظر
-
يكشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۴، ۲۰:۵۳
فساد عادل کیروشی پور اظهر من الشمسه
-
يكشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۴، ۲۲:۰۲
بسیار ظالمانه و کینه توزانه است و گزارش متاسفانه در این بخش مستنداً به صحبت هاى سه نفر از دشمنان تابلودار و کینه توز عادل تنظیم شده و مع الاسف نخبه کشى سنت بد ماست . جادارد عادل براى احقاق حق و محکومیت مفتریان تا اخر از طریق مراجع قضایى قاطع اقدام نماید
-
يكشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۴، ۲۳:۴۷
وقتشه ناعادل فروسی پور جاشو بده به یه مجری بی طرف و پاکه دیگه تا بدونه که فرق گذاشتن بینه تیمهای کشور چه تبعاتی میتونه داشته باشه ..
-
دوشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۴، ۰۰:۵۵
ما را به خیر این گزارش امید نیست شر مرسانید لطفا
-
دوشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۴، ۰۷:۳۸
چرته. الان این نماینده ها همه مشکلهای مملکتو حل کردن حالا اومدن سراغ فوتبال؟ دست ازسرمابردارید دروغگوها شیادها مال مردم خورها . به حق علی نیست و نابود بشید که تو دوران شما مملکت به چپاول رفت چشمتون رو بستید . البته شریک دزد هستید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر