فهرست
قلعه‌نویی: در استقلال به من ایراد می‌گرفتند که نیمکتت شلوغ است
قلعه‌نویی: در استقلال به من ایراد می‌گرفتند که نیمکتت شلوغ است

قلعه‌نویی: در استقلال به من ایراد می‌گرفتند که نیمکتت شلوغ است

آی اسپورت- امیر قلعه نویی اعتقاد دارد که شلوغ بودن همیشگی نیمکت‌هایش به خاطر استفاده از پیشکسوتان بوده اما همیشه به دلیل این مساله مورد انتقاد قرار گرفته. صحبت‌های بیشتر را از زبان خودش می‌خوانید:
می‌خواستم درباره شرایط این روزهای فوتبال‌مان که هر کسی فوت می‌کند، همه یاد این جمله می‌افتند: «تا زمانی که پیشکسوتان زنده هستند باید قدرشان را بدانیم.» بپرسم و این‌که به نظر شما این فرهنگ تا چه زمانی باید وجود داشته باشد.
من این بحث شما را قبول دارم و متاسفانه در ایران پهلوان زنده را عشق است؛ اگر کسی هم در این میان کارهایی بکند همه به او حمله می‌کنند. همین پارسال که ما در استقلال بودیم، آقایان ملک‌احمدی، رضا رجبی، نعلچگر، فنونی‌زاده، ایمان عالمی، کریم بوستانی، میرشاد ماجدی، شاهرخ بیانی، ستار همدانی، زرینچه و فکری را در کنار خودمان داشتیم. یا وقتی رفتم ملوان غفور جهانی که البته ملوان مال خود اوست را به عنوان همکار، کنار خودم داشتم و حالا هم مناجاتی را با خودم به تراکتور آوردم. در طول این سال‌ها هر جا که رفتم چه سپاهان، استقلال یا حتی مس کرمان از این پیشکسوتان استفاده کردم اما همیشه به ما حمله کردند. همین پارسال از درون باشگاه می‌گفتند دور و برتان شلوغ است. من هم جواب دادم این افرادی که کنار من حضور دارند همه کاپیتان‌ها و بزرگان استقلال هستند و به گردن استقلال و فوتبال این مملکت حق دارند. یکی هم که سعی می‌کند بزرگان فوتبال را کنار هم جمع کند، به او حمله می‌کنند؛ حمله‌ای می‌کنند که نگو و نپرس. هرجا که رفتم این کار را کردم اما خیلی‌ها علیه ما مطلب زدند. آدم‌هایی که همه آنها می‌شناسند. حالا که یکی فوت کرده، شروع می‌کنند به اشک تمساح ریختن اما وقتی ما دست این بزرگان را می‌گیریم، علیه‌مان مطلب می‌زنند. بالاخره خودمان هم متوجه نشدیم که باید دست پیشکسوتان را گرفت یا نه! تکلیف‌شان با خودشان هم معلوم نیست.
شاید دلیل اعتراض باشگاه استقلال بالا رفتن هزینه‌ها بود.
من در هر تیمی که بودم همیشه برای پیشکسوتان ارزش‌گذاری کردم و اتفاقا هم با حضور این عزیزان موفق بوده‌ام. روزی که با افشارزاده صحبت کردم گفت بودجه کادر فنی مشخص است و من هم براساس همان بودجه، آن آدم‌ها را آوردم که همه‌شان از بزرگان فوتبال بودند. گفتن ندارد اما با خدابیامرز احدی هم دو باری صحبت کردیم اما قسمت نشد به تراکتور بیاید.
اتفاقا یکی از بحث‌هایی که در این باره مطرح می‌شود این است که شما حالا که احدی فوت کرده این حرف را می‌زنید.
اصلا این‌طور نیست. شما که مرا می‌شناسید و می‌دانید دنبال این‌جور حرف‌ها نیستم. از طریق ناصر صرافان بحثی با مرحوم احدی داشتیم که قرار بود انجام شود. حالا هم که از بین ما رفته خدا بیامرزدش ولی دو باری با هم صحبت کردیم.
کدخبر:9403
     
آی اسپورت
2016-01-24 20:52:52
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر