فهرست

ادعای جالب شیث رضایی: من و آقا کریم بازیکنان محبوب پرسپولیس بودیم

آی اسپورت - شیث رضایی درباره اینکه چه زمانی متوجه حرکت فرهاد مجیدی در بازی پرسپولیس و الغرافه شد اظهار داشت: «من به یک دلیل جوابی به حرکت مجیدی ندادم و آن این بود که آن حرکت را ندیدم و بعدا متوجه شدم او چه کاری کرده است. البته بازی هم آسیایی بود و نمی شد کار خاصی انجام داد چون اگر کاری می کردم محروم می شدم.»
 وی درباره رابطه خود با هواداران پرسپولیس گفت: «اگر در پرسپولیس بازی می کردم و آن زمان اینستاگرام بود 3 میلیون فالور داشتم. وقتی در پرسپولیس بودم محبوبیت بین من و آقا کریم بود اما الان در پرسپولیس محبوبیت بین 5 نفر پخش شده است.»
 رضایی درباره اینکه پس از آن اتفاق بازی داماش بر او چه گذشت بیان داشت: «آدمی که ایمان داشته باشد از هیچ چیز نمی ترسد. هر کسی پیش خدا کارنامه ای دارد. کسی اعمال من را نمی داند. من کاری می کنم که خدا ببیند نه اینکه دوربین پیش بیماران ببرم و عکس بیاندازم. اگر کاری کردم برای دلم کردم. هر کسی هم هر حرفی در آن مقطع زد من می گذرم. هر چند این ها به گفتار نیست و باید عمل کرد.»
 کاپیتان پیشین پرسپولیس درباره اینکه چرا در بازی با صبا، بازوبند را روی مچ خود بست بیان داشت: «اول بگویم کارم قشنگ نبود. از خجالتی که داشتم پس از اینکه 4 گل از صبا گل خوردیم، بازوبند را پایین آوردم. من خیلی ناراحت بودم. خجالت کشیدم.»
 شیث درباره اینکه قصد دارد کنسرت بگذارد گفت: «مهم است توانایی انجام کنسرت را داشته باشی. من اصلا دوست دارم کنسرت رایگان بگذارم. گفته ام پرسپولیسی ها رایگان بیایند. من حاضرم از مسائل مالی بگذارم. اگر هوادار استقلال هم بخواهد به کنسرت من بیاید قدمش روی چشمم. اگر 40 درصد هم استقلالی بیایند باز هم نمی توانند کنسرتم را به هم بریزند پرسپولیسی ها بیشترند. من دوست دارم کار قوی انجام بدهم.»منبع: تی وی پلاس
  ۳  
آی اسپورت
2016-01-25 08:39:46
نظر دهید

۳ نظر
-
دوشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۴، ۱۲:۲۳
شیث اگه بازیکن استقلال بود به دلیل بی اسطوره ی مثل فرهاد مجیدی بهش میگفتن اسطوره!
-
دوشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۴، ۱۳:۰۵
لنگ بی اسطوره از بی اسطورگی به امثال ام الفساد میگن اسطوره
-
دوشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۴، ۱۵:۱۲
این ادعا نیست. واقعیته. یعنی شما منکر این هستید که شیث تو زمان خودش محبوبترین بازیکن بود؟ کدوم بازیکنی رو میشناسید که مثل شیث رو سکوها برای خودش شعار مخصوص داشته باشه؟ البته این محبوبیت بعدها به خاطر بعضی اتفاقات کم شد اما ایشالا با موفقیتی که تو موزیک به دست میاره هزار برابر میشه.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر