فهرست
آنالیز: سیستمی که به رئال و رونالدو نخورد
آنالیز: سیستمی که به رئال و رونالدو نخورد

آنالیز: سیستمی که به رئال و رونالدو نخورد

 
ادواردو آلوارز
 
این اولین امتیازاتی بود که زیدان بعد از سه بازی از دست می‌داد. مصدومیتِ گرت بیل زیدان را مجبور به تغییر سیستم کرد و رئال مقابلِ بتیس با سیستمِ 2-4-4 روانه بازی شد. سمتِ راستِ رئال با دنیلو، که در هیچکدام از دو بازیِ قبلی به بازی نکرده بود، و خامس رودریگز، که در هر دو بازیِ قبلی به عنوانِ بازیکنِ جانشین به زمین آمده بود، دقت و هماهنگیِ لازم برایِ اجرایِ درست سیستمِ جدیدِ زیدان را نداشت. این دلیلِ اصلی نمایش نه چندان خوبِ رئال در نیمه‌یِ اول بود. اما از وقتی دنی کارواخال در دقیقه 64 جایِ دنیلو را گرفت، بازیِ رئال روان‌تر شد و نهایتا با نمایشِ عالیِ لوکا مودریچ و گلِ کریم بنزما، بازی با تساویِ 1-1 به پایان رسید.
جدا از دنیلو و خامس، کریستیانو رونالدو دیگر ستاره‌یِ رئال بود که در این بازی نمایشی ضعیف داشت. رونالدو که مشخص بود سیستمِ 2-4-4 و قرار گرفتن به عنوانِ مهاجمِ مرکزی رویِ بازی‌اش تاثیر گذاشته بود، تنها سایه‌ای از رونالدویِ همیشگی بود. این نکته‌یِ بسیار مهمی برایِ زیدان است. زیدان باید در غیبتِ بیل سیستمی برایِ تیمش بچیند که حداقل از توانایی‌هایِ کریس رونالدو در بالاترین حدِ ممکن استفاده کند.
به هر سو رئال حالا 4 امتیاز کمتر از بارسلونا دارد، با یک بازی بیشتر، و شنبه‌یِ آینده در برنابئو میزبانِ اسپانیول است. یک روز بعد از این بازی، بارسلونا و اتلتیکو مادرید در نوکمپ به جدالِ هم می‌روند.
 
 
     
آی اسپورت
2016-01-25 11:32:25
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر