فهرست
بلان: صحبت کردن بخشی از حالت شخصیتی مورینیو است
بلان: صحبت کردن بخشی از حالت شخصیتی مورینیو است

بلان: صحبت کردن بخشی از حالت شخصیتی مورینیو است

آی اسپورت- سرمربی تیم پاری سن ژرمن قصد دارد نظرات احتمالی موینیو را نادیده بگیرد. دوتیم باید هفته ی آینده در مرحله ی یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان به میدان بروند.

مدافع عنوان قهرمانی لیگ فرانسه قصد دارد در بین چهارتیم برتر رقابت های اروپایی قرار گیرد و رقابت شانه به شانه ای با چلسی خواهد داشت.

لورن بلان سرمربی پاری سن ژرمن می گوید با وجود احترام زیادی که برای مورینیو قائل است اعتقاد دارد "صحبت های خیلی بزرگ" از ویژگی های شخصیتی مورینیو است.

وی در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت:«مورینیو صحبت خواهد کرد و نظر خواهد داد این بخشی از عملکرد اوست. او باهوش و به شدت حرفه ای است. من برای او احترام زیادی قائل هستم. او مربی بزرگی است و تقریبا به همه چیز رسیده است. او را به خوبی می شناسم چون زمانی که برای بارسا بازی می کردم او بخشی از کادر مربی گری بابی رابسون بود. می دانم برای بازی مقابل ما خیلی خوب اماده خواهد شد چرا که بسیار حرفه است.»

«ما باید چلسی را دست کم بگیریم. همانطور که قبلا گفتم، آن ها از ما ضعیف تر یا قوی ترنیستند. آن ها تیم خوبی هستند و با برد عالی که مقابل آرسنال کسب کردند این را اثبات کرددند.»

وی همچنین گفت تیاگو سیلوا برای بازی مقابل چلسی آماده خواهد بود. «تیاگو آماده است. این به او مربوط است که آیا می خواهد بدون ماسک بازی کند. اگر بخواهیم با ماسک بازی کنیم باید حتما از یوفا اجازه بگیریم.»

     
آی اسپورت
2014-03-28 12:59:04
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر