فهرست

کی روش: فدراسیون فوتبال به من پیشنهاد تمدید قرارداد نداده

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت:هنوز مسوولان فدراسیون فوتبال ایران پیشنهادی به من برای ادامه سرمربیگری در این تیم بعد از جام جهانی 2014 برزیل ارایه نکرده اند.

کارلوس کی روش روز پنجشنبه در گفت وگو با ایرنا در پاسخ به این سئوال که آیا قرارداد شما با فدراسیون فوتبال ایران تمدید شده و اگر اینگونه است با چه شرایطی با این فدراسیون همکاری خواهید کرد؟، گفت : شرایط همکاری من بسیار ساده و شفاف است. اما تا روز هفتم فروردین( 27 مارچ) این اتفاق مقدور نبوده و امروز هم مقدور نمی باشد که به توافقی برسیم. 


وی دلیل آن را هم یک اصل ساده عنوان کردوافزود:من تا به امروز هیچ پیشنهاد جدی و خاصی برای تمدید قرارداد با تیم ملی فوتبال ایران دریافت نکرده ام. 

پیش از این برخی مسوولان فدراسیون فوتبال اعلام کرده بودند که توافق اولیه را باکارلوس کی روش برای ادامه فعالیت درتیم ملی فوتبال ایران به عمل آورده اند.

کی روش با بیان اینکه هیچ شکی در تعهد شخصی و حرفه ای من در وفاداری به تیم ملی فوتبال ایران وجود ندارد، گفت: متاسفانه رابطه حرفه ای من با تیم ملی فقط مربوط به شخص من نیست.امیدوارم که همگان متوجه این مطلب باشند که در این برهه از فصل فوتبال(هفتم فروردین)این غیر ممکن است که من درشرایط آماده باش باقی بمانم و تنها به شایعات و نقل قول هااکتفاکنم وشاهد هیچ گونه بحث واقع گرایانه در باره تمدید قراردادم نباشم. 

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران تاکید کرد: اگر این روند ادامه پیدا کند، می تواند در آینده نزدیک لطمه ای جدی به کار حرفه ای من بزند.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در باره همگروهی فوتبال ایران باتیم های امارات، قطر و بحرین در جام ملت های آسیا 2015 گفت: تیم ملی ایران در دور مقدماتی جام ملت های آسیا تکلیف سختی در همگروهی با سه کشور عربی همسایه دارد. 

کی روش افزود: همانطور که می دانید تیم ملی فوتبال ایران در گروه سوم جام ملت های آسیا با سه تیم همسایه عربی هم گروه است که این یک تکلیف سخت برای فوتبال ایران خواهد بود. 

وی با بیان اینکه تیم فوتبال امارات متحده عربی در حال حاضر بهترین تیم عربی قاره آسیا است، خاطرنشان کرد: تیم ملی فوتبال قطر نیز همیشه یک رقیب سنتی بسیار سرسخت برای تیم ملی فوتبال ایران بوده است. 

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران تاکید کرد: تنها برای یادآوری این را عرض کنم که در سالهای اخیر چهار بازی با تیم ملی فوتبال قطر داشتیم که تنها در یک دیدار توانستیم آنها را شکست دهیم. 

وی در ادامه در باره بازی با تیم ملی فوتبال بحرین گفت: اتفاقات این دیدار می تواند بسیار مشکل ساز برای فوتبال ایران باشد زیرا این اتفاقات می تواند دست به دست هم دهد و تیم را تحت فشار و احساسی کند. 

کی روش با تاکید براینکه به اعتقاد من ایران شانس خوبی برای صعود به مرحله دوم جام ملت های آسیا 2015 دارد، گفت:با اجتناب از رویارویی با ژاپن در مرحله دوم، می توانیم برای کسب یک مدال در جام ملت های آسیا بجنگیم. 

سرمربی تیم ملی فوتبال با یادآوری این موضوع که تمامی این مسایل مرتبط است باشرایط تمرینی و آماده سازی تیم ملی فوتبال ایران بعد از پایان جام جهانی برزیل، افزود: اگر بعد از جام جهانی تیم ملی حمایت های مالی لازم را دریافت نکند و دوباره اردوها و بازی های آماده سازی لغو شود، ایران به هیچ عنوان نمی تواند به دنبال کسب مدال و یا ترقی و کسب موفقیت در جام ملت های آسیا باشد. 

وی تاکید کرد: ولی در حالت دیگر اگر بعد از جام جهانی تیم ملی حمایت شود، با یک برنامه آماده سازی خاص و نوع مربیگری خوب، فوتبال ایران شانس خوبی دارد که از جام ملت های اسیا 2015 مدالی کسب کند

     
آی اسپورت
2014-03-28 13:03:20
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر